Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsik jók 100...

Milyen babakocsik jók 100 ezer forint alatti árkategóriában (3in1)?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mamakiddiesről van tapasztalatom. A miènk hordozója nagyon kicsi volt, hamar kinőtte. A babakocsit viszont 2 éves koràig (picit tovabb) hasznàltuk, imàdtam. 103.000 volt
2018. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tomas Hiker szuper,nagyon szeretjük, 79.900ft
2018. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Largo 70 ezer, meg vagyunk vele elégedve :) van kisebb verziója is de sajnos annak a neve most nem ugrik be.
2018. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beugrott! Lux :)
2018. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is mamakiddies van, igaz 120ezerbe került, de nagyon megérte, második baba fogja használni, semmi baja sincs.
2018. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jani273 ***** válasza:

Mindegyik jo. Ha talalsz egyet ami regen volt 40 eve az is jo es marha konnyu volt es kis helyen elfert. Meghuztad az also feszitojet labbal es mar ossze is csukodott es lehetett buszra le fel ugy szallni hogy a gyerek a kocsiban volt, kivetted, labbal meghuztad a rudat alol a kocsi osszecsukodott es mar mehettel is fel. Osszecsukva talan 15x15cm volt es kb 1m hosszu. Ja az jo volt, ezek a maiak rakasz szarok, mert kell hozza egy furgon hogy betedd. Vegyel olyat ami jo, ne olyat amit a szomszed mond. A szomszed mondja hova utazzal is szabadsagra? Az mondja meg mit vegyel vacsorara? Mibe oltozz?

Mindegyik babakocsi jo.

2018. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz utolsó az sima esernyokocsi. Ma is vannak olyanok, de azok sima sportkocsik, nem 3:1. A kérhető ék olyan kell amihez van autós hordozó és mózes is.
2018. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Citation ***** válasza:

35 ezerért ABC Design használt babakocsit vettünk. A gyereknek semmi gondja vele, nekünk szint úgy, bár ha bármi apró gond lenne ennyiért ott helyben kivenném belőle a babát, s a babakocsit otthagynám.


Ezután a vatera legközelebbi eladó babakocsijába átraknám, s usgyi tovább.


Az előző két gyerekemnek mindig a legjobbat vettem meg, és ők nem, csak én emlékezem rájuk az áraik miatt. Egyáltalán ne rugózd túl, van emellett a szülőknek épp’ elég gondja. Vedd lazára 😂

2018. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mit csináljak? válasza:

[link]



nézz szét !

2018. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!