Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresünk, aminek nagy de tömör kerekei vannak. Lehetőleg travel system, 3az1ben legyen.

El lehet benne tolni a babát akár terepen is, ha például elmegyünk kirandulni, vagy nyáron füves víz parton.

200000Ft ig tudunk kolteni ra. Nem muszaly hogy ilyen drága legyen, de az is azempont hogy külön merev mozes legyen rá.



2018. okt. 27. 11:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen, én mindenkinek zöldet nyomtam. Valakinek hasznos lehet az a valasz is, ami számomra nem. Véleménye mindenkinek lehet más és más a témával. Így rossz válasz nincs.
2018. nov. 3. 08:57
 22/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem én sem, miért ne használnád ki a mózest. Amíg a fiam nem ült, kb 8 hónapos koráig, azt használtuk. Ha autóztunk, a hordozót természetesen, de ha tudtam, h egy napra vagy fél napra megyünk, vittem a mózest is. Napi sétához, és itthon is sokat aludt benne az udvaron. Gallardo-k nagyon jók, a Firkonnak tömör gél kerekei vannak, jól rugózik, jó nagy a mózes rész. De ha teheted nézd meg őket élőben!
2018. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Concord kocsit vettünk, imádom. 13 hónapos a kisfiam a hordozót, a Mózest és a sport részt is kihadznaltuk/hasznaljuk
2018. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!