Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresünk, aminek nagy de tömör kerekei vannak. Lehetőleg travel system, 3az1ben legyen.

El lehet benne tolni a babát akár terepen is, ha például elmegyünk kirandulni, vagy nyáron füves víz parton.

200000Ft ig tudunk kolteni ra. Nem muszaly hogy ilyen drága legyen, de az is azempont hogy külön merev mozes legyen rá.



2018. okt. 27. 11:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg a kicsi gerincenek is jobb ha nem a hordozoba tolom folyton mindenhova, hanem amikor csak tudom vízszintesen lehet.
2018. okt. 27. 22:03
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

Ilyenből millió van, szűkíthetnéd!

Abc design, cybex, maxi cosi, preg prego, britax... pl.: határozottan jó márkák all terrain típusból is.

2018. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, hogy hátha a vélemények alapján tudom szűkíteni :)

A peg peregobol melyikre gondolsz? Mert én azt amit eddig néztem úgy láttam, hogy nem elég nagy a kereke.

2018. okt. 28. 09:46
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor szűkítés ként: a Mózes ne szogletes legyen hanem kagyló formájú, lekerekitett szélű mint a coletto, Kunert Calypso
2018. okt. 28. 09:48
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
A Book-nak se kicsi, de ott a Book Cross is (Peg Perego).
2018. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

Mi ezt vettük, akciósan 210 körül volt, bár terepen még nem próbáltuk, de nagyon szeretjük:

[link]

2018. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora baromság amit az egyik hozzászóló írt. A mózes nagyon is hasznos dolog, én mindkét gyerekenél kihasználtam, 8 honapos korukig. A hordozó nem egészséges a gericnének, pláne nem hosszú távon. Vizszintesben kell fekudnie míg nem tud ülni. És a mózes védettebb is. Ha ki akar látni, hasra kell fektetni és lehajtani a kupolát. Ennyi. A 3:1 nagyon praktikus, jól döntöttél kérdező, és szuper h gondolkodsz, fontos a babád egészsége, ne hallgass a hülyeségekre.

A kérdésedre válaszolva, ha van is rá keret, érdemes jó minőségűt választani. Ami a szempontjaidnak megfelel, az kb az összes Peg perego és ABC design babakocsi. Menj el egy brendonba, mondd el az eladónak ezeket a szempontokat, és ezt a két márkát jó szívvel ajánlom, pl egy ABC design salsát. Mindenképp próbáld is ki, tömör keréknél fontos h cserébe jó legyen a rugózása a kocsinak. Jó babázást, remélem sikerrel jársz.

2018. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Huu utolso szépen lepontoztak! Én nyomtam egy zöldet! Köszönöm, kb első normális valasz :D
2018. okt. 31. 07:30
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Mintha a 9-es nem írta volna meg ugyanezt :D

Konkrét ajánlás is született több ízben, de azok is szarrá vannak pontozva. Kár, hogy a nagy segítség kérés közven neked semmi se jó. :)

Pontozd ezt is le, boldoggá teszel vele

2018. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem vannak akik csak úgy hobbiból meg bosszúból nyomkodják a piros kezeket, pl. mert azt írtam, hogy hülyeség amit ő írt. de nem érdekel 😃 A százalék itt már nem jelent semmit emiatt. A kérdezők majd úgyis eldöntik h hasznos e nekik a válasz vagy nem. 🙂
2018. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!