Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen autósülést ajánlanátok...

Milyen autósülést ajánlanátok gyakori használatra?

Figyelt kérdés

Lányom most 2 éves, 10kg.

Hétköznap bölcsibe járunk, 20-20 perc az út.

Hétvégén játszótérre, babaúszásra, nagyszülőkhöz, kirándulni megyünk, kb. napi 2-4 óra.

Évente 2x megyünk nyaralni illetve a távoli rokonságot látogatni, akkor 10-12 óra az út.


Mikor kinőtte a hordozót akkor vettünk egy chiccó ülést 22ezer Forintért, de most 1 én után megadta magát, széttört úgy hogy ki sem szedtük a kocsiból. Pedig 0-18 kg-os, a lányom pedig csak 10..


Most inkább beruháznék egy drágább, de tartós ülésre, amit kibírja addig amíg ülésezünk.

Mivel nem vagyok ebben profi nem tudom mi alapján válasszak, a drága jó az olcsó nem? Vagy az csak márkázás, és van olcsó és jó is? Mi az ami minőségi, erős, tartós, biztonságos, és kibír legalább 3 évet?


2018. nov. 11. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Cybex pallas
2018. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk is Cybex Pallas van, mindkét lányomnak.
2018. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Èn ekkora gyereknek a Römer Evolva 123 ajánlom. Az 9-36kg-ig van.


Elsö lányunknak vettük kb 2 évesen második ülésnek(kb 12 kg volt)(két autonk van).

Amikor kinötte a hordozót kapott egy 9-18kg-s üléset szintén römert. De aztán mikor második gyerek született már nem akartam 2 ülést pakolgatni az autókban, így egy olyat választottunk amit soha nem nönek ki, és ez a Römer evolve volt.

Második gyereket már 1 éves korától bele tettük, és úgy is szuper volt.

Most máosdik lányunk használja még, ö 22kg és 6 éves, mar nem az 5pontos övvel, hanem a rendes autos övvel.


Két negatívumja van.

Az egyik, hogy relatív nehéz, így ha két autó között kell cserélgetni akkor nem túl jó.

Másik, hogy alvó pozba úgy kell tenni, hogy mielött bele ül a gyerek. DE maga az ülés szerintem olyan jó kialakítású, hogy ha egy 2 éves gyerek sima ülö pozban elalszik sem kényelmetlen. Mi alvóba csak akkor tesszük, ha hosszú útra megyünk.


Mi évente 2-3x megyünk 1000km-t(meg vissza) és 2-3x 500km-t.

Ès a kisebbik lányom csak akkor fogja már nem használni ha már ülés sem kell neki, mert szerintem szuper.

2018. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Britax

Cybex


Ezek a legjobbak.

Nekunk Britax Romer van, 9-18 kg ig, de lassan csereljuk 35 kg osig.

Egyébként nem tudom otthon hogy van , de itt ahol lakom az az új szabalyozas, hogy nem a kiló számít hanem a centi.

2018. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk is Cybex ülés van, eddig bevált.


Itt tudod az ülések biztonsági tesztjét megnézni, e szerint érdemes nézelődni:

[link] .

Meg nyilván fontos a boltban kipróbálni a gyerkőccel az ülést.

2018. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybex Pallas van, nagyon szeretjük. Most a Brendobban van akció gyerekülésekre! :)
2018. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem már, hogy miért van lepontozva minden válasz, mikor hasznosak.
2018. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én gyerekülés tesztek alapján választottam ki a britax-römer trifix-et, van német teszt, az adac, és osztrák gyerekülés teszt is, google-be írd be.
2018. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybex van. Kifejezetten dárga volt, viszont a tervek szerint végig kiszolgálja a gyereket, így nem kell másikat venni.
2018. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cybex, Römer, Besafe vagy Maxi Cosi(Tobi). Nálunk ezek voltak a befutók. Besafe ülést vettünk végül.
2018. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!