Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gepet ajanlanatok...

Milyen gepet ajanlanatok ilyen hasznalatra?

Figyelt kérdés

Fontos a konnyu suly es a kis meret, mert nagyon sokat utazom: a mostani gepem egy 10.1"-es eePC, de iszonyat lassu mar, nem is hasznalom, de mar az elejen se nagyon birta elvinni, ha tobb mindent hasznaltam egyszerre.


Gondoltam chromebook szeru gepeken, de azt hallottam, hogy nem a legjobb, ha sokmindent 64/124 gigas pendriverol nyitnek meg, mert azokon csak 32 giga memoria szokott lenni.


Sokat multitaskingolok:

- webbingeszo 4-7 oldallal megnyitva

- word

- excel

- pdf egyszerre tobb is akar, valamelyik csak nezni, valamelyik irni


Nem jatszok, nem szerkesztek semmit: video, kep (max. alap dolgok) zene.


Mire hasznalnam meg:

- filmnezes

- ebay tobbszoros termekfeltolto

- skype-hoz hasonlo program

- fenykepek ramentese

- tomeges kepletoltes

- zene

- iPhone, iPad szinkronizalasa

- scanneles, nyomtatas



2015. aug. 15. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen árban keresgélsz?
2015. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A chromebook helyből ki van lőve, tudtommal nincs rá itunes, szóval az iphone/ipad szinkronizálás ki van vele lőve. Vagyis mindenképp valami Wondowsos vagy OS X-es laptopot kell választanod. Mivel chromebookra gondoltál, gondolom egy macbook jóval kívül esik a költségvetésen.
2015. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Macbook jobb annyival, hogy megvegyem, ha erre hasznalom?

Mondjuk kell ra raknom windowst, mert az ebay tomeges feltoltese nem mukodne.


Chromebookot egy dolgozo biztosan kap ceges munkara, szoval azert is neztem meg. 1 programot kell rajta futtatnia, szoval arra szerintem eleg lesz.

2015. aug. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!