Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen autósülést ajánlanátok...

Milyen autósülést ajánlanátok gyakori használatra?

Figyelt kérdés

Lányom most 2 éves, 10kg.

Hétköznap bölcsibe járunk, 20-20 perc az út.

Hétvégén játszótérre, babaúszásra, nagyszülőkhöz, kirándulni megyünk, kb. napi 2-4 óra.

Évente 2x megyünk nyaralni illetve a távoli rokonságot látogatni, akkor 10-12 óra az út.


Mikor kinőtte a hordozót akkor vettünk egy chiccó ülést 22ezer Forintért, de most 1 én után megadta magát, széttört úgy hogy ki sem szedtük a kocsiból. Pedig 0-18 kg-os, a lányom pedig csak 10..


Most inkább beruháznék egy drágább, de tartós ülésre, amit kibírja addig amíg ülésezünk.

Mivel nem vagyok ebben profi nem tudom mi alapján válasszak, a drága jó az olcsó nem? Vagy az csak márkázás, és van olcsó és jó is? Mi az ami minőségi, erős, tartós, biztonságos, és kibír legalább 3 évet?


2018. nov. 11. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Besafe izi comfort x3. Nekünk a nem izofixes változat van, ez olcsóbb mint az izos, de az ADAC teszteredménye igy is jó. Havonta megyünk vidékre ( 3 órás út), ezért mi is a biztonságra törekszünk. Massziv, tágas ülés, lányom szereti.
2018. nov. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Párom kocsijában besafe x3 combi volt, mostmar az eggyel nagyobb kategória van, mert már 4,5eves,Az én kocsimban pedig cybex ülés van. Mindegyik isofixes.
2019. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!