Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hova kötitek be a gyerekülést?

Scream85 kérdése:

Hova kötitek be a gyerekülést?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek valahova a picúrral és hátra kötöm be akkor nem látok rá rendesen (mivel még ráadásul menetiránynak háttal kell bekötni) vagy pl a cumit nem tudom neki visszaadni ha kiköpi,stb.

Ha viszont előre kötöm be akkor pedig a jobb tükröt nem látom egyáltalán, és a kilátás kb harmadát is kitakarja.

Szóval ki hogy oldja meg, ti hova teszitek a gyerekülést?


Ilyenért pl szólhat (neadja isten) büntethet a rendőr hogy nem látok rá a tükörre?


2018. nov. 30. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Vezetés közben nem a gyereket nézegetem, és nem nála babrálok, cumi után kutatok, hanem az utat figyelem és két kézzel fogom a kormányt. Kösd hátra.
2018. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 14 hós. Mögöttem ül. Tükröt szereltem a fejtámlára így mindig látom. Ha majd lesz testvére vagy ha korábbra esik és megfordítjuk az ülést menetirány szerint, akkor átkerül a másik oldalra, mert úgy könnyebb lesz kommunikálni vele. Mellettem meg csak menetirány szerint ülhetne a légzsák miatt és egyébként se látnék a batár üléstől semmit.
2018. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!