Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Concord ultimax gyerekülés...

Concord ultimax gyerekülés felújítása?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba egy concord gyerekülést, és amikor levettem a huzatot, akkor láttam, hogy a hungarocell két helyen el van törve. Szeretném megjavíttatni, mert ez egy jó minőségű ülés, csak nem tudom hová fordulhatnék, a gyártó esetleg vállal ilyet? Ha van valami ötletetek, szívesen fogadom! Köszönöm előre is!
2018. dec. 9. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az benne a lényeg ezért nem szabad soha használtat , kuka!
2018. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak balesetmentes ülés a jó.

Ez csak arra jó, hogy nee büntessen a rendőr, de hát nem ezért használunk ülést...

2018. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Concordnak Magyarországon nincs szervize. Javítgatni nem érdemes. Jelenleg nem biztonságos.


Ráadásul a 2018-as adac teszten a Concord ultimax isize ülése összetört, engem ez elbizonytalanított.


A markát amúgy szeretem, Concord babakocsink van, de ülést végül másmilyet vettünk.

2018. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a lényege az ülésnek, hogy sérülés mentes legyen. Az ilyen az kuka.
2018. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!