Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vidéki utakon megállná a...

Vidéki utakon megállná a helyét ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Van esetleg ilyenetek,mik a vélemények?



2019. jan. 24. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenem, de ennel szerintem masszivabb kerekek kellenenek foldutra pl.
2019. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen 'vidéki utakra' gondolsz?

Csongrád város járdáira, vagy pedig a csongráti tanyavilág útjaira?

Mindkettő 'vidéki' út.

2019. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Borzasztó az összes lengyel babakocsi, tömeggyártású silány minőség, persze kecsegtető mindig az olcsó de ha valami olcsó az sose véletlen hidd el.

Ennyi pénzt tudsz rászánni akkor vegyél egy használt de minőségi babakocsit.

2019. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem dada van. Talán hasonlít rá kinézetre. Az enyém bírja a falusi utat.
2019. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mi számít minőséginek? Milyen márkákra gondolsz?

Első kocsi lesz nem értek annyira hozzá.

Hát jó magyar utakra gondoltam :D nem tanyára kell azért :)

2019. jan. 24. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Peg perego, quinny,cybex,maxi-cosi,Armadillo,Sola,bugaboo, stoke-t direkt nem írom.

Nekem toplistám :

Armadillo,cybex,peg perego

Nézegess körbe de egy jó babakocsi befektetés is ha lesz esetleg tesó is, ezek biztos kiszolgálnak több generációt nem úgy mint a lengyel babakocsik meg pl toourago gagyi.

Nem véletlen írom így 2 lengyelt és egy toouragot fogyasztottunk el, pedig egyik lengyel még olcsó se volt, de soha többet nem vennék ilyen babakocsikat.

2019. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm körbenézek! Igen lesz majd kistesó pár év múlva :)
2019. jan. 24. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez, nem is olcsó egyébként, de sok mindentől függ, mi autóval járunk, nem nagyon kellett a babakocsi, csak csecsemő korában a sétákhoz, 1 éves korától jár, azóta nem is hajlandó beleülni a babakocsiba, ha vettem volna egy 300 ezres babakocsit, abszolút nem érte volna meg, amúgy a sport babakocsija 30 ezer volt és teljesen jól üzemel.
2019. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak Kunert Silver volt, ami ugyan ez. Minden féle úton mentünk vele. Most kön a kistesója, aki ugyan kislány lesz, de megörökölte tőle. Nekem nagyon bejött. Kényelmes is a babának is meg nekem is.
2019. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyet tudok tapasztalatból javasolni, vidéki utakra ne 3 kerekű babakocsit vegyél. Érdemes a babakocsikat testközelből is megnézni, megfogni, tologatni,rögtön megérzed mi számit stabilnak, strapabirónak,minőséginek.

Nekem amúgy mammakiddies-em van, nagy hátsó kerekekkel, hóba,sárba,dzsuvába,gödörbe vigan elmegy. Már a masodik babát szolgálja, és még mindig olyan mintha új lenne. Nem kotyog, nem nyiszog,nem lötyög. 3 éve vettem, ez egy jó konstrukció, de nem tudom most milyen a felhozatal.

2019. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!