Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 120. 000 ft körüli ajánlátok...

120. 000 ft körüli ajánlátok 3 in 1 babakocsit, ami jó?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Raf Pol Alu Way vagy White Lux. Nekünk az alu van mert jóval könnyebb a váza.

[link]

2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gallardo Verona
2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges olyan drága babakocsit venni. Elmondom miért. A gyerek a 40 ezer forintosban is ugyan úgy fekszik, ugyan úgy gagyarászik, ugyan úgy csinál mindent. Szerény személyemmel megkockáztattam egy TouraGoo (38 ezer forintos) babakocsit venni. Minden nap levittem a gyereket 4-5 óra hosszára. Minden nap vonatoztam vele. Érdekes, soha nem esett ki belőle soha nem volt semmi baj vele. De ha annyi felesleges pénzed van, hát vegyél. De elmondom neked, hogy nem divatbemutatóra mész ha leviszed az utcára, hanem a gyereket viszed levegőre. Annak a gyereknek teljesen mindegy hogy 120 ezres csodajárgányba viszed le, vagy esetleg egy egyszerűbb modellbe. Azt még végszóként leírnám, hogy lehet külön is venni babahordozót, nem kell szettben megvenni. Le lehrt hurrogni, le lehet bunkózni. Ez csak az én véleményem.
2019. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem bunkózlak le, bár azért kedvesnek sem mondható a stílusod. Nem tudom te hol nézelődsz, de egy 3in 1 babakocsiért (amire nekem szükségem van) 120.000 ft egyáltalán nem sok, sőt..kb ott kezdődik. Ami igazán jól néz ki az 250 körül van, de inkább több. Nyilván nem divatbemutatóra megyek, ezért érdekelt, hogy milyen jó márkák vannak az olcsóbb, 120 ezres kategóriában.
2019. febr. 15. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
A hármas vagyok. Ha ismerős a Brendon nevezetű bababolt, akkor ott nézz szét. Egyébként nem neked van szükséged a babakocsira, hanem a gyermekednek. Nekünk nincs autónk, és nagyvárosban lakunk, mégis tökéletesesen megfelelt. Pont leszartam hogy ki nézi meg azt a babakocsit. Fentebb említettem, hogy külön hordozót is lehet venni. Csak egy tanács.. Ne légy lusta, emeld meg a segged, és menj el személyesen egy áruházba ahol kaphatsz babakocsit. Személyes tapasztalattal többre mész, mint az itt leírtakkal. Némely helyen ki lehet próbálni a kirakott modellen hogy mekkora a súlya, színe, stb.. Legyen szép napod, Isten Áldjon.
2019. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azigen.
2019. febr. 18. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!