Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha nincs garancia lehet tenni...

Ha nincs garancia lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
van egy babakocsink amit nagyon szeretünk de garanciával már 3x vissza vittük anyag hiba miatt, a második két alkalom így is nehéz volt mert az elsőnél el kérték a garancia levelet, mondván vissza adják mimor megyünk a kocsiért. Sajnos anyósom ment érte akinek azt mondták be tették a kocsiba, ő sajnos nem nézte meg, én néztem meg itthon, de nem volt benne, azonnal fel is hívtam a boltot, a férfi akivel beszéltem azt mondta nem ő adta ki a kocsit de megtalalta, félre teszi, menjünk be amikor tudunk és kérjük el. Mivel messze lakunk nem tudtunk azonnal bemenni de 2het után újra jelentkezett a probléma amivel először vittük. Direkt be mentem először kocsi nélkül hogy el kérjem de azt mondták nincs, ők oda adtak, de hozzuk nyugodtan a kocsit ha van valami baj meg csináljak, mert nem tudnak másolatot adni. Haadik alkalommal már csak veszekedések áram voltak hajlandóak megcsinalni, ugyan azt a hibát, de végül úgy sikerült meg csinálni hogy azóta nem jött szét DE! Pár hónapja le járt a garancia és most a váz ment szét, hozzá értő ismerős azt mondta ez bizony anyag hiba. Tehát az lenne a kérdés ha ezt garancia nélkül el viszem bevizsgaltatni és kiderül hogy tényleg anyag hiba, akkor a boltot kötelezhetik a javításra? Annyi még hozzá tartozik hogy pontosan annyi idővel a garancia lejárta után történt ez amennyivel a gyerek születése előtt vettük a kocsit.

2019. márc. 8. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Számla vagy blokk sincs meg?
2019. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Garancia nélkül nem fognak foglalkozni vele.

Esetleg közvetlenül a gyártónál próbálj panaszt tenni. A forgalmazó nem tehet róla, hogy gyenge az anyaga.

2019. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen mindegy, hogy mikor született a gyerek, mert a babakocsira kaptátok a garanciát, ami vásárlástól érvényes. Ez lejárt, garancia leveletek nincs.

Gyakorlatilag esélytelen, hogy garanciálisan megcsinálják.

Keressetek egy babakocsi szerelőt vagy vegyetek új kocsit. Más megoldás nincs ebben a helyzetben.

2019. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A bevizsgáltatás sok pénz és sok idő is. A másik hogy ha nem tudod igazolni, mikor vetted, nem foglalkoznak veled.
2019. márc. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

A garancialevelet akkor is pótoltassátok, kérjétek vissza, ha már nincs rajta garancia. Szavatosság nem áll már fenn? Tehát 2 éven belül van volt a vásárlás?


[link]

2019. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Háromszor vitted vissza, még mindig xar, értelmesebb lenne egy másik babakocsit venni
2019. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem egészen ertem ezt a szavatossági dolgot, a garncia után még fel év? mert akkor az még van, viszont azt mondták a boltban hogy ők nem tudnak másolatot adni a garancia levelről
2019. márc. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!