Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Tömör kerék VS. Felfújható kerék?

Nektek sok bajotok volt a felfújható kerékkel? Gyakran kellett javítani, fújni? Terepen is használnánk, de azt mondták, a felfújható kerék jobban csillapít, viszont hamarabb kilyukad. Tényleg annyira mindennapos ez a kilyukadás?

Akinek felfújhatós volt/van, választaná még egyszer? A tömör kerék nem ráz nagyon térkövön/macskakövön/egyenetlen úton?

Köszönök minden véleményt!

2019. márc. 11. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nem ráz, ha jó a rugózás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. márc. 11. 20:31 Privát üzenet
Az első gyerekkel felfújható volt, szerettem, de most a 2-3. gyereknél tomor kereku kocsi van es ezt jobban szeretem. (Nem lyukad ki, nem kell x hetente fújni )

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. márc. 11. 20:32 Privát üzenet

A Quinny ( tehat nem egy also kategorias kocsi ) felfujhatom par havonta kilyukadt, persze pont a legrosszabbkor mindig, pl. a varos kozepen teli akasztva szatyorral es ket busszal kellett hazamenni.

Soha tobbet felfujhatost.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. márc. 11. 21:24 Privát üzenet
Tömörkerekes Cybex kocsink van masszív első-hátsó felfüggesztéssel. Sosem volt vele problémánk és egyenetlen úton sem rázza ki a gyerek lelkét mert tök jól rugózik.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. márc. 11. 22:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babakocsinál mit ajánlotok? Világos vagy sötét váz? Tömör vagy felfújható kerék?
Babakocsi felfújható kerekét hány bar-ig kell fújni? Sehol nem találtam leírást hozzá. Illetve mennyire legyen kemény.
Kell a felfújható kerek a baba kocsira?
Futóbicikli vásárlásakor mire figyeljek? Fékkel vagy fék nélkül? Tömör vagy felfújható kerék?
Felfújható kerék vs. Tömör kerék! Melyikkel járok jobban, ha nem kifejezetten földesúton, hanem mondjuk térkövön tolnám sokat a babakocsit? (az szerintem jobban ráz, mint a földesút)
Hauck viper babakocsi kereket hol lehet venni? Elég gyorsan kopik ez a habosított műanyag. Esetleg felfújható kerék létezik rá?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!