Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Testvérfellépo vagy tandem...

Testvérfellépo vagy tandem babakocsi lenne jobb egy 3 évesnek és egy újszulottnek?

Figyelt kérdés

Nem vezetek, tehat a 2 gyerekkel mindehova gyalog, busszal, vonattal kell majd menjek.


A babkocsit en eloszor ugy gondoltam, hogy mar nem valo egy 3 evesnek, viszont bele tud ulni, ami egy plusz pont. Ha nagyon elfarad a fellepon ott viszont muszaj lesz allni.


2019. ápr. 12. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Van olyan tesó fellépő amire ülni lehet.

Ennyi idős fiam ült babakocsiban, rengeteget utazunk, így tudott aludni délután is vagy mikor elfáradt.

2019. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2,5 éves lesz a fiam a tesó születésekor. Testvérfellépőt tervezek, de még az is kérdéses. Babakocsiba már hónapok óta csak akkor teszem, ha vmi olyan helyre megyünk, ahol nem tudok egy rohangáló totyogósra koncentrálni.
2019. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egy 1.5 millios nagyvarosban lakunk, nem messze a kozponttol, ugyhogy bicikli meg motor kozlekedesre szoba se johet.


Uleses testverfellepot mar lattam tobbszor, azzal rettenetes kozlekedni, azt nem vennek.


Az a problemam, hogy setalunk mi is sokat, szeret is, de a seta es "megyunk idore valahova" azert nem ugyan az.

A bevasasarlokozpont 1.5 km, oda elsetal siman, haza is, ha csak veszunk egy csomag pelankat pl., de ha bemegyunk 3-4 uzletbe haza mar nem birja a megint 1.5 km tavot.


Ahova rendszeresen kell majd jarnom: orvos 20 perc, a vedono 40, es ez mindketto jo tempoban gyalogolva. Nem hiszem, hogy egy 3 eves ekkora tavot oda-vissza le tud gyalogolni.


A legkozelebbi jatszoter is 25 perc gyalog, park 1 ora.


Azert vagyok tanacstalnal, mert a babakocsiba beleul, es mehetunk...

De ha nagyon faradt, nyafog lehet a fellepon sem akar majd megmaradni.

Illetve eso eseten ha mennunk kell, a babakocsi megint jol jon.

2019. ápr. 12. 14:16
 14/18 A kérdező kommentje:

#3


Mi is nagy tavolsagokat megyunk, a legtobb helyre annyi az atszallas, hogy egyszerubb ha gyalogolunk.


Koszi a hozzaszolasod, hajlok igy a babakocsi fele.


Ha nezzuk a mindennapjainkat praktikusabb lenne, csak nekem egy 3 eves mar tul nagynak tunik a babakocsihoz. Ezert vagyok tanacstalan.

Meg nyilvan nem akarom sok penzert megvenni, es utana meg nem hasznalni.

2019. ápr. 12. 14:20
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, hármas vagyok. Ne azzal foglalkozzál, hogy a három éves szerinted nagy babakocsihoz, azt nézd , hogy nektek mi a kényelmes mert neked kell a két gyerekkel menni.

Vagy vegyél egyet használtan olcsón, és ha nem jön be, nem vesztesz rajta.

Biztos hogy nem kínlódnék kettővel buszok, autók mentén 6000 csomaggal.

2019. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#3 Koszonom. Nagyon jo otlet a hasznalt, ez eszembe se jutott. Korbe fogok nezni.

Ha talalok olcson esetleg benevezek egy fellepore is, igy ha kozelebre megyunk eleg lesz az.

2019. ápr. 12. 16:58
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

"Nem hiszem, hogy egy 3 eves ekkora tavot oda-vissza le tud gyalogolni."

Pont annyit bír egy 3 éves, amihez szoktatva van. Nálunk én hamarabb ülnék a babakocsiba, mint ő.

2019. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a phil&teds babakocsit, ugyan nagyon drága de hasznàltan is nézhetsz. Szuper kocsi arra amire neked kell, a hátsó ülése nem túl optimális helyen, közel a földhöz van, viszont egy nagyobb gyereket beleültetni szükség esetén nagyon praktikus. Vagy ha a pici mózesben van. Addig ő ül felül. Tènyleg nagyon jó, nagyon könnyű tolni, és akkora mint egy szimpla babakocsi!
2019. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!