Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni hogy hol lehetne egyedileg készitetni babakocsit egy igazi hercegnőset?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 21:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként hihetetlen,de abból is gyártanak ilyen gusztustalanul giccseset:D


[link]


[link]


Mondjuk még mindig szebb, mint az a másik, de egy bogarat nem tennék bele, nem hogy gyereket 😅😅

Annak is biztos meg van az oka, hogy Katalinék meg maradtak a sima feketénél, bár választhatták volna ezt is. Talán nem akartak hányi minden alkalommal, amikor a pillantásuk a kocsira esett.

De kérdező, ennél hercegnősebbet nem találsz. Ha van rá 1800 fontod, rajta!

2019. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Azt meg már csak úgy mellékesen tenném hizzá, hogy a hercegnőket a hétköznapokon nem tolják ilyen böhöm babakocsikban, mert nem praktikus.

[link]

Pont olyanba csücsülnek, mint a fiú testvéreik.

[link]

[link]

Vágod, egy sima fekete babkocsi.



Amúgy meg az ilyen csillámok, ékkövek hamar lepotyognak, amitől csak még rondább lenne az egész.

2019. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó képen amúgy azt láthatjuk, hogy Katalin hercegnének van egy külön tesófellépő-cipelő asszisztense? :D
2019. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Wááá, tényleg, az nekem fel se tűnt😂😂

Tetszik ez a megnevezés, bár szeintem az a dada. De emez megnevezés nekem jobban tetszik😂😂

Biztos valami újságban hírdette: Tesófellépő-cipelő asszisztenst keresek! Munkaköri leírás: cipelni a tesófellépőt séták alkalmával. (Csakis abban az esetben, ha a két idősebb gyerek is jön, vagy közülük az egyik, egyébként otthon kell maradni a fellépővel együtt.)

SÜRGŐS!

Kati!

2019. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
annyira egy primitiv emberek vagytok tisztelett a kivételnek én idáig egyszerü 3:1 rozsaszin babakocsit néztem ki. de gondoltam aranyos lenne ha a nevit beleiratnam vagy kövekkel vagy bármivel ez olyan nagy dolog ? miért is kell egyböl le mondani emberek vagytok viselkedjetek is úgy ne úgy mint egy állat...
2019. máj. 16. 18:45
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát akkor irasd bele a "nevit". Egyébként mi vagyunk a primitívek, de a te mondatodnak se eleje, se vége, se vessző se pont. (És nem érdekel a "telorol vok", mert én is.)

Amúgy meg legyen full pink a kocsi, felőlem ráragaszthatsz szixalaggal vagy techonokollal köveket is, de az attól még nem esztétikus. Ide is emberek járnak, pont mint a való világba, ha itt azt mondják, hogy ronda és giccses, akkor szerinted a valóságban nem? Jó, lehet ha a péróba laksz, akkor menő lesz, de amúgy kötve hiszem.

És nézd, a linkelt két babakocsi is ronda, utóbbi rádásul luxusmárka, ha már a királyi család is ilyen típusút használ, akkor gondolom annak számít, de még ott se tudták szépre megcsinálni.

Most még ezeken a kövecskék... hát nem tudom. Csináld, ha akarod, de attól még gusztustalan.

Üdv, egy állat - nem vagyunk egy szinten, a biztos, és gondolom te az emberek közé sorolod magad, úgyhogy szíves örömest megyek a másik kategóriába.

2019. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nagyon menö vagy igy hogy itt névtelenül irhatsz szerintem buj el es tartsd meg magadnak a véleményedet nem vagyok rá kiváncsi 😊😂
2019. máj. 16. 20:03
 18/21 anonim ***** válasza:
Kerékpárüzletben lehet olyat kérni hogy a kis futóbicikli vázára rámatricázzák a gyerkőc nevét. Esetleg a babakocsi vázára csináltathatnál ilyet, de a kövecskéket stb én is túlzásnak tartom. Esetleg megkérdezheted lehet-e csillámos matricával vagy ilyesmi.
2019. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%

De minek kell ráírni?? Hogy tudd, hogyan nevezte el??🤣

Kövecskével kirakni, anyám!

2019. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Aztán, ha el akarod adni Eszmeralda kövecskével kirakott csillivilli babakocsiját, nem lesz rá vevő. Vagy azután a puncikutyát fogod benne tologatni?
2019. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!