Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom, hogy igazi-e az...

Honnan tudom, hogy igazi-e az illető?

Figyelt kérdés

Elég sokan használnak internetes társkeresőket, alkalmazásokat, ahogyan én is teszem. Pár napja megismerkedtem az egyik ilyen appon egy illetővel, aki értelmesnek, szimpatikusnak tűnt, viszont voltak jelek, amire gyanakodni kezdtem.

- nagyon fiatal és már igen virágzó vállalkozása van (elmondása szerint külföldiekkel is üzletel)

- többször is elküldi ugyanazokat a képeket (Google képkeresővel leellenőriztem, hátha valahonnan szedte, de nem adott ki semmiféle találatot)

- facebookra igaz, évekkel ezelőtt regisztrált, ám semmi nincs megosztva (pedig olyannak tűnik, aki szereti megosztani a fontosabb dolgait).

Igazából csak szeretném kideríteni egy esetleges találkozás előtt, hogy kivel is állok szembe. Valami tipp?

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. máj. 2. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Max ha van közös ismerősötök. A netes társkeresésnek van egy ilyen hátránya, hogy nem derül ki hogy valós személyről van-e szó, amíg nem találkoztok.
2018. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!