Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennètek kagylòülèses babakocs...

Vennètek kagylòülèses babakocsit? Ha nem mièrt nem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogok, mert szerintem felesleges a 3in1 babakocsi.


A mózest nem fogja használni (amúgy is max 4-5 hó lenne), a kagylóülésben meg nem akarom tologatni, mert az tönkreteszi a gerincét. Ettől függetlenül azt veszünk,de csak autóban fogjuk használni.



Vagy félreértettem a kérdést?

2019. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem. Jókat aludtak benne, sosem hiányzott a vízszint. Természetesen csak miután már ültek, onnan használtuk, addig mózes.
2019. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a multi kocsink kagylos volt,semmi bajunk nem volt vele,csak nagyon hamar kinotte a gyerkoc.10 hosan vegig erte az ulest.igaz nagy gyerek volt mar akkor is.88cm hosszu volt az egesz ules hossza.a kagyloknak sztem ez a legnagyobb bajuk.egy sima sport ules hosszabb.

a mozest mar 3 hosan vegig erte,akkor csereltuk le.az altalanos 3 fokozat kozt plusz hevederrel lehetett allitani a hattamlat.

egyebkent nagyon szerettem azt a kocsit mert 360°-ban forgott a felso resze.igy menet kozben,gyerekkel egyutt is konnyen meg lehetett forditani es a bolygo kerekek is mindig elol voltak.

2019. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak az volt és imádta :)
2019. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a kagylóülésben meg nem akarom tologatni, mert az tönkreteszi a gerincét"

miért tenné? nem a hordozóról van szó, hanem arról, hogy a sportrész kagylóüléses. vagyis nem a háttámla dönthető, hanem egyben az egész ülés "borítható" mag hátra, így a gyerek lába emelkedik kicsit, amikor lefektetik.

Ez akkor jó, ha a gyerek nem hasonalvó-típus, vagy ha nem szokott a babakocsiban sokat aludni. Mondjuk enyém hasfájós volt sokáig, így ez a póz rettenet kényelmes volt neki, 2-3 órákat tudott benne szunyálni.

2019. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, igen, ezért kérdeztem, h félreétettem-e a kérdést, mert nekem a kagylóülés az az autós babahordozó. (Ami amúgy hosszútavon tényleg nem jó az újszülött gerincének.)


Akkor arról a típusú sportról van szó, mint a stokkéé, hogy nem fektetni lehet, hanem dönteni, és a gyerek derekát sosem lehet kiegyenesíteni. Szerintem ez alváshoz nem kifejezetten kényelmes nekik, de az enyém sosem aludt babakocsiban, úgyhogy ez irrleváns. Ha sanszos volt, hogy elalszik, akkor inkább hurciztunk.

2019. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!