Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ülni nem tudó és gyenge...

Ülni nem tudó és gyenge tartású babának/kisgyereknek melyik gyerekülést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Besafe izi plus-ról jókat hallottam. De elég drága, még használtan is, ráadásul alig találtam ilyen hirdetést.

Römer-t ajánlották még.

Kislányom 10 kiló, hordozót kinőtte, de még egy ideig nem fog ülni.

Köszönöm!



2019. máj. 19. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy szóval sem említette a kérdező,hogy a babának valami gond lenne a fejlődésével. Csak annyit,hogy egy darabig nem fog ülni. Mint írtam az én lányom 10 kg,vele nincs semmi gond,de én is tudom,hogy még nem tart ott,hogy üljön önállóan,mert még csak most próbálgat kúszni. Szóval a 0-25 kg-ig dönthető ülés tökéletesen megfelel,mivel nem nyeklik mint egy újszülött,menetiránynak háttal van bekötve.

Gondolom 86%-os pontozgatja le a válaszainkat.👎👎

2019. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ!

Igen, hipotón a kislányom, és ugyan függőlegesben tartja a fejét, de ölben, "ültetve" még jobbra-balra eldől.

Nem baj, ha csak menetiránynak háttal tud utazni, én úgyis mindig mellette fogok ülni. Autó vásárlás előtt is állunk, ezért nem tudom melyik hova férne be.

2019. máj. 20. 20:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztam le a válaszokat, nekem pont hasznos, ha típusokról írtok. Egy válaszra nyomtam pirosat, aki kötözködött, hogy 1p kg és sokáig nem fog ülni, nem fér össze. A lepontozáshoz több embernek kell pirosat nyomni és én is le vagyok pontozva. Nem értem miért kell azért támadni, mert a kérdés leírásából kikövetkeztettekm, hogy nem egy egyszerű nagyobb súlyú fél éves babáról van szó, hanem vmi izomproblema áll a háttérben. És mas egy hipoton idősebb gyerek mint egy normál fejlődés mellett még nem ülő baba.
2019. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek!😶😶😶
2019. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!