Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri még venni valamilyen...

Megéri még venni valamilyen hordozót? Ha igen milyent?

Figyelt kérdés
Nem igazán hordoztam. Kengurut kaptunk, azt próbáltuk ki de aztán olvastam hogy káros így gyorsan ki is dobtam. Egyébként a derekam se bírta. Lassan 9 hónapos lesz eddig babakocsiztunk de már nem marad meg benne így félek még a boltba is megindulni. Gondoltam valamilyen hordozóra, de félek hogy nem bírná a derekam és pénzkidobás lenne. Attól is félek hogy nem érne át a csatos, sajnos túlsúllyal küzdök..
2019. máj. 29. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elmenni egy hurciklubba próbálni.


Mi is nagyobbak vagyunk, simán átért minket a csatos, és nekünk nagyon bevált, a gyerek is imádta, meg mi is, három éves koráig használtuk.

2019. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A férjem túlsúlyos, hátfájós, de simán jó rá is a mei-tai. Eleve 5 méteresek a kendők :) és nem fáj tőle a háta, jól eloszlik a súly.
2019. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
túlsúllyal mei tait használtam. Nekem a csípőm nem bírta, de aztán hordozási tanácsadó egy kicsit igazított a kötésen (kb 3 cm-vel kellett feljebb tenni) és onnantól kezdve meg sem kottyant, mintha nem is cipelnék súlyt.
2019. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol állítható csatost, félcsatost, mei-tait néznék.

Hordozóklubban tudsz próbálni, facebook használt hordozós csoportjában pedig jó áron venni.

Megérős dolog, hacsak nem történik vele valami nagy baleset akkor a minőségi darabokat el is tudod adni kb. ugyanannyiért.

2019. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár túlsúlyom nincs

Alapból magas vagyok és nem nádszálkarcsú


Nekem Manduca csatos hordozóm van.

8 hónaposan vettük, előtte rugalmas kendőztem.

Viszont az én kendőmet csak előlhordozással lehetett használni, ehhez pedig túl nehèz volt már a lányom.

2019. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne vegyél. Azok a gyerekek szeretik, akik hozzá vannak szokva. Egy 9 hónaposnak már lehet, hogy fura lenne. A lányomat kb. ennyi idősen vittük néha csatosban, pár hónapig el is volt benne, de 12 hónaposan járni kezdett és onnantól unalmas volt neki a hordozó, nem akart beleülni. Ha a derekad is fáj, akkor pláne nem jó ötlet. Nálunk mindig a férjem vitte, de nyáron úgy összeizzadtak, hogy inkább hanyagoltuk a dolgot.
2019. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondban vagyok mivel a babakocsiban nem marad meg mivel próbál járni, már áll. Vettem tolós biciklit azt imádja viszont a boltban mindent leszed a polcról.. :/
2019. máj. 29. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Kölcsönözz egyet klubból, esetleg kérdezd meg az ismerőseid, hátha van valakinek alkalmas hordozója kipróbálásra. Akkor kiderül, mennyire tűri.
2019. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom van-e még aktualitása, de egy éves korban még simán jól lehet hordózni benne a babákat. Vannak kifejezetten nagy babákra valók is nekem a Magyarinda Óriás vált be, az 10 hónap kortól ajánlott.

[link]

Elvileg 3 éves korig ajánlott, úgyhogy kíváncsian várom nekünk meddig lesz jó. Egyébként a férjem is túlsúllyal küzd, de van kifejezetten pocakbővítő hozzá, ami nagy segítség volt számára.

2019. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!