Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok?

Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Első babánk van úton. Sose toltam még babakocsit. Fogalmam sincs mit kell rajta nézni, mik legyenek a szempontok. Mivel nem 10-20 ezres tétel, amiből ha elrontom veszel masikat, így szeretnénk olyat, ami jó lesz mindenkinek. (Nekünk is és a kicsinek is)
2019. jún. 11. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem élőben nézegesd meg őket, de előtte gondold át mennyire fontos, hogy könnyű legyen, kicsi, milyen terepre szánod. Élőben nézd meg, hogy mennyire könnyű tolni, mennyire tud könnyen forgolódni, mekkorára tudod összecsukni és hogy befér-e az autótokba. Mi magasak vagyunk, így az is szempont volt hogy a mózes is magasabban legyen. Mi is nagyon nehezen döntöttünk. Ha Budapesten élsz menj el a Minimanóba, Babaszafariba pl. mert ott nagyon segítőkészek voltak. Közel a Brendon is de ott ránk se bagóztak hiába kérdezgettünk és tűntünk potenciális vevőnek.

Nem mindig éri meg a 3in1 babakocsi. Nekünk Baby design 2in1 babakocsink van amit imádunk de inkább egy maxicosi hordozót vettünk hozzá adapterrel, mert az sokkal biztonságosabb mint a baby design sajátja volt. Ja és nagyobb, kényelmesebb is volt.

2019. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pesten lakunk, így simán eltudunk menni. A Brendon-ban mi is jártunk, de abszolút negatív élmény volt. Egy eladó volt azon a részen és ő másnak segített. Így kb 15 perc nézelődes után eljöttunk.
2019. jún. 11. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi ajándékba kaptunk egyet. Baby Lux. Lengyel. Utálom. Persze nagy segítség volt hogy nem kellett vennünk. De nehéz. A kerekei fixek. Elromlott rajta vmi így ha egy kézzel tolom elhúz egy irányba. Nagy. Úgyhogy csak abban tudok segíteni hogy lengyel babakocsit ne vegyél.
2019. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A negatív tapasztalat is segítség. Köszönöm
2019. jún. 12. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Gallardo Baby Firkon van én szeretem nagyon könnyű irányitani nem is olyan nehéz nagy kerekei vannak tömörek 3in1 és teleszkopos ami gödrös utakon nagyon jó..
2019. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!