Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Téli babának van értelme...

Téli babának van értelme hordozót venni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy van-e értelme 3in1 babakocsit venni, vagy elég a 2in1 (mózes kosár + sport).

Nem értek a dologhoz,első baba lesz, de úgy sejtem, hogy mire olyan idő lenne, hogy használhassa, addigra kb kinövi.


2019. jún. 17. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Tökre van értelme amúgy. Januárban szültem, a babám pedig imád nézelődni, így a mózest 1 alkalommal használtuk csak.

Ha mentem a nagyért az oviba, a hordozót raktam a kocsiba, mert úgy látott egy csomo mindent. És sokkal egyszerűbb volt azt behozni és ha elaludt benne, még csak fel sem ébredt, mikor bevittem benne. Ha vásárolni megyünk, akkor is csak kiveszem az isofix talpból, es bepattintom a kocsira. Fantasztikus találmány.

2019. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a mózes az, ami totál felesleges. Nálunk kendő lesz meg hordozós kabát.
2019. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó! Elsősorban hordoztam, valóban keveset használtuk a mozest, de azért messze nem volt felesleges. Bár tény, hogy meglettunk volna nelkule, de sok szituációban azért kényelmesebb volt, mint a kendo.


Hordozos kabatbol én ráfaragtam, hiába alkalmas elvileg elől és hátul hordozashoz is, de a fiam háton addig ficergett, míg a felső testerol lekuzdotte a kabátot. Úgyhogy érdemes alaposan átgondolni milyen legyen a kabat. Az enyém ugyan gyönyörű... remelem a tesok közül legalább az egyikkel tudom majd háti hordizashoz us használni.

2019. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Csak hordozót veszek, és sport részt! A mozest egyik gyermeknél sem használtuk ki, ezért a aharmadiknal már nem is veszek.Nagyobb hordozó, mint a maxicosy, az 1 éves korig jó volt mindkét gyermekeknél, vázra rá lehet tenni, tudom tolni. Bevásárlásnál is betudom tenni a nagy bevásárló kocsiba a hordozót, nem kell + babakocsit tolni . A hordozoban lehet hintaztatni, etetőszék helyett ha Méntelek valahová a abban megtudod etetni. A mozes nekem felesleges volt. Első 6 hétben nem vittem ki se a gyereket, - 10-15 dokik voltak. Majd párszor amozesben vitt sétálni fel órákra hideg volt kint hosszabb sétára, 3 hónaposan meg már jobban szeretett a hordozoban lenni 4 hónaposan már alig fért el a mozesben. Teraazunk nem volt ahol kint tudtam volna esetleg altatni a mozesben, az egyik gyerek télen mínuszba született, a másik nyáron kánikulában, ég,őket s altattuk kint.
2019. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%

13as: az én fiam utálta a mózest, 5 percet ha volt benne, azt is végigordította. Nekünk totál felesleges volt.


Hordozós kabátilag meg vettem egy 2számmal nagyobb kabátot a turiban, és nemes egyszerűséggel kivágtam a hátán és beszegtem. 2,5 éves koráig így használtuk, sosem fáztunk, sosem küzdötte le magáról. Nem szép, de hasznosabb, mint a több tízezres csillivilli kabátok.

2019. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!