Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha most sem megy, kesobb se fog?

Ha most sem megy, kesobb se fog?

Figyelt kérdés

Hordozo kendoben nem tudom felkotni hatra a babamat. 2 verziot is probaltam, hordozo tanacsado is probalt segiteni. Egyedul nem megy. Mar 1 honapja szemezgetek a kendovel. Kb 20x probaltam itthon video alapjan is magamra kotni. A technika megvan, de ahogy huzni kellene egyszeruen kicsuszik a laba, utana a keze van kinn. Nagyon turelmes, mikor a vegen szenvedek, hogy hatra teszem akkor nyuszog...

Lehet nekem ez nem valo. Mennyi ido mig rendesen magamra tudom kotni onalloan? Vagy hagyjam mar meg kellett volna tanulni.


2019. jún. 19. 12:40
1 2
 11/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Esetleg karikàs kendő? A rugalmast 6-7 kg- ig ajànljàk, addig tart jól. A csatosnàl van feltételként az ülni tudàs, a mei tai- nàl tudtommal nincs. Facebook Babahordozàs kérdések és vàlaszok csoportban is érdemes segítséget kérni.
2019. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Esetleg ha mashogy csomagolnad? Pl batyu kötés hét nem fektetve hanem csipon, én ültetve szeretem csomagolni, se feltételezem 5 honaposan meg nem ül.


Mei tai előbb mehet mint a csatos, pl egy kendo anyagú mei tai, így a szép kendod sem menne karba.


Én is kendo parti vagyok, azért meg egy klubba menj el szerintem, hisz az alap megvan, csak kötés javításában kell segítség.

2019. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A Love Radius rugalmas kendojet hatra is lehet kotni, de nyaron borzaszto meleg. Karikas kendo csipon?
2019. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Batyut csintalok altalaban.
2019. jún. 19. 13:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Duplo kötés esetleg?
2019. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg ennyi ember hazsnál valamit és foggalma sincsen mit, vagy nem is használják csak dumálnak róla.


A kenguru, csatos hordozó és meitei ugyan az. A meitei csak annyiban külömbözik, hogy azt kötik. De a keguru és csatos hordozó egy és ugyan az.

2019. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebben fog menni ha már tartja rendesen a gerincét, addig ne add fel ha kendőt szeretnél amúgy.
2019. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszi igyekszem... csak bizonytalan vagyok, ha ennyi ideje nem sikerult..
2019. jún. 19. 16:38
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#16-os, megteveszto tud lenni az elnevezes, mert neha a csatosra is hasznaljak a kenguru megnevezest, de az elterjedtebb, klasszikus kengurunak sokkal szukebb a terpesze, sokkal merevebb a kialakutasa, nem idomul a baba hatahoz, sokkal lentebb van benne a baba sulypontja, ezert az anyanak is sokkal kenyelmetlenebb, es altalaban hati hordozasra sem alkalmas.

[link]


Mindezekkel ellentetben a csatos hordozok sokkal jobban figyelembe veszik a babak testi adottsagait, gerincet, jobban alatamasztjak a combjat, meg a formazottak is sokkal puhabb anyagbol keszulnek, jobban megtamadztjak a babat, a kendos csatosok meg ennel is jobban, de a csatosokon belul is nagy kulonbsegek lehetnek a hordozok kozott, a kifele hordozast viszont a klasszikus kengurukkal ellentetbenegyalatalan nemajanljak a csatos hordozok keszitoi.

[link]

2019. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen. Ugy tudom, mondtak, a csatos nagyobbaknak valo
2019. jún. 19. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!