Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg felesleges a kocsicipő?

Tényleg felesleges a kocsicipő?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, és gondoltam, őszre, télre kellene venni neki cipőt a babakocsiba. Erre a párom azt mondta, hogy felesleges, elég ha vastag vagy dupla zoknit adok rá. Majd ha tud járni, akkor kell cipő. Hát nem tudom, nem igazán értek egyet vele. Nektek mi a meglátásotok?

2019. aug. 21. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém januári baba és rajta nem volt soha cipő. Anorák volt meg betakartam, meg ilyen plüss zokni.

Viszont a sport babakocsiban azért kintebb van a lábuk, de hát ugyanaz a kezére sem adsz cipőt.

2019. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha lábzsákban lesz, vagy olyan overálban, aminek lezárható a lábrésze én is csak zoknit adnék rá a babakocsiban. Én is ezen gobdolkoztam, 6 hós múlt a fiam, de múlt héten felállt, így biztos veszek neki cipőt. Puhatalpúban is láttam bundás csizmát, száraz de hűvös időben abban is tud lépegetni.
2019. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem most 3 hónapos a lányom. A nagynak, ha bundazsák volt rajta a nagyon hidegekben nyilván nem kellett rá, de amíg nem volt bundazsákos idő és bélelt nadrágot adtam rá, akkor ahhoz kellett valami a lábára. Úgyhogy egyáltalán nem felesleges szerintem. A zokni nekünk 2 mozdulattal lent van a gyerekről, a dupla zokni még merevebb is, könnyebben lecsúszik. Még egyébként sem elég, te se ücsörögnél el 2 zokniban késő ősszel.
2019. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

En disznek vettem egyet-egyet mindegyik gyereknek, de amugy tenyleg felesleges volt. Nem is nagyon maradt meg a labukon, letornaztak hamar.

Mindharom korateli egyebkent, eleinte mozesben full felesleges volt, akkor vettem, amikor mar kikerultek a mozesbol, de koratavasszal meg huvosek voltak a reggelek. De amugy meg labzsakot hasznaltunk, ha huvosebb volt (jobban szerettem a lbzsakot kabattal/vastag pulcsival, mint a talpas overallt. De a dupla zokni pont ugy megteszi, ha a labzsak meg tul sok lenne.

Szoval tenyleg felesleges, mint irtam disznek jo, kiegeszito kategoria szerintem.

2019. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Októberi a gyerekünk, de soha nem használtunk kocsicipőt.Volt egy vastag bundazsák tök jól elvolt benne.Következő évben meg már csizma kellett neki mert járt:)
2019. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

En sem vettem mert bundazsak volt rajta + ilyen vastag pluss zokni

Mi kaptunk a keresztanyutol de folyton lejott rola

2019. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Lábzsák/bundazsák kell olyan, amin nem fúj át a szél.
2019. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Szeptemberi a fiam. Nem csak kocsicipője nem volt, de még kabátot se adtunk rá soha az autóban. Betakartuk pokróccal ahogy volt, otthoni ruhában és amikor befűtött a kocsi kitakartuk. 🤷🏻‍♀️ Egyszer se volt még beteg.
2019. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Se az őszi, se a tavaszi gyerekeimnek nem volt kocsicipője,nem hiányzott. Amíg nem jártak, addig lábfejes overal volt rajtuk. Az alá nem kellett.
2019. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Előző, vicces félréértés 😊
2019. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!