Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőt érdemes venni...

Járássegítőt érdemes venni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A kompnál jobb egy fokkal. De egyébként is megtanul járni, ha mást nem egy széket tologatott a fiam maga előtt. Szerintem felesleges 🤷‍♀️ de mindenkinek szíve joga
2019. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges
2019. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak felesleges, káros is.
2019. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon jó és egyáltalán nem káros, ez nem bébikomp!

A lányom folyton ezzel játszott a játszóházban, ezért vettünk egyet használtan.

Csak addig játszanak vele, amíg nem tudnak járni!

De így is megérte, folyton tologatta.

Ha nem veszel, akkor egy széket tol maga előtt, vagy, amit talál, csak az nagyobb eséllyel borul fel.

2019. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért írják a járássegítőre is ,hogy káros, mert ha utána olvastok sok helyen írják, hogy sokkal lassabban indul egyedül el, kapaszkodás nélkül a gyerek és ráadásul rossz testtartással(mert megszokja, hogy arra ,,támaszkodik") Ugyanezt mondják a kézen fogva sétáltatásra is.Máshogyan egyensúlyoz a gyerek.

Amúgy nem tudom mennyi igaz ezekből a dolgokból, mert ezeket neten anyukás oldalakon elvileg gyógytornászok írták(de ugye sok szemét és hüleség is van neten).Minden esetre mi végül úgy döntöttünk, hogy nem veszünk.

Minden esetre nálunk nem is volt rá szükség, mert 9 és fél hónaposan felállt a szoba közepén és kisétált a kanapéig.Sose tolt széket maga előtt,míg járni tanult.Most meg két évesen mindig átrendezi a konyhát:D

2019. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan járássegítőnk volt, ami kismotorrá alakítható volt, kb 1hónapig tologatta, nem volt rossz a tartása tőle, mikor megindult, motorozott vele.
2019. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lett volna. Én is gondolkoztam, de nagyon örülök, hogy nem vettünk.
2019. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felesleges


De pl lányom kapott bébitaxit, amit vègül annak használt

2019. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, de még csak oldalazva tud lépegetni, így nem engedem hogy a járássegítővel menjen. Sajnos nagyon "meglódul" ahogy tolja és nem tud utána tipegni és hasra esik. Majd ha biztonságosan tud járni akkor talán érdekes lehet, mert szeret tologatni dolgokat. Ajándékba kaptuk használtan, én egy forintot nem adnék érte. FP márkájú amúgy.
2019. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
De miért kell valamit károsnak beállítani, ha nem az? Mi jártunk gyógytornászhoz, így megkérdeztem káros-e. Nem káros. Nyilván egy gyerek felnőhet járássegítő nélkül is, de az enyém nagyon szerette. 4 ezer forintot megért, 15 ezerért, ami a bolti ára nem venném meg, mert ha megtanul járni, akkor többet rá se néz.
2019. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!