Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egészségtelen, ha kocsicipőben...

Egészségtelen, ha kocsicipőben jár?

Figyelt kérdés

Kislányom pár hónapja jár, anyukám vett pár olcsó cipőt. Eleve én inkább nem kínait-multisat adnék rá. Van köztük használhatatlanul gagyi, kemény harántemelős, meg szerintem kocsicipők. Az egyik puhatalpú, tök puha a kéreg a sarkánál, a másiknak alig hajlik a talpa, mindkettőnek csak gumi van fűzőként, fűzővel se lehetne szerintem lábfejméretre húzni.

Anyós szerint jó az, max majd náluk elhordja az udvarra meg játszótérre.

De ennyi időkre is ráadjam?



2017. jún. 2. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Igen.
2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Határozottan nem.

A rossz cipők egy életre eldeformálhatják a lábát,annyira gyengék és formálhatók ég a csontok.

És ha a gyerek lába tönkremegy,akkor megy vele a bokája,térde,csípője,gerince.


Vegyél neki normális,minőségi cipőt,anyósnak meg szépen el kell magyarázni,hogy miért jobb a minőségi,ha meg nem érti meg,akkor csak hagyd rá,50 éve még más volt a mentalitás és a tudás...

2017. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Határozottan nem.

A rossz cipők egy életre eldeformálhatják a lábát,annyira gyengék és formálhatók még a csontok.

És ha a gyerek lába tönkremegy,akkor megy vele a bokája,térde,csípője,gerince.


Vegyél neki normális,minőségi cipőt,anyósnak meg szépen el kell magyarázni,hogy miért jobb a minőségi,ha meg nem érti meg,akkor csak hagyd rá,50 éve még más volt a mentalitás és a tudás...

2017. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egészen puha kocsicipő, ami olyan, mint egy zokni, szerintem nem gond, kvázi olyan, mintha mezítláb járna. Kérdés, nem mozdul, tekeredik, gyűrődik-e el kényelmetlenül járás közben és bírja-e a cipő anyaga a terepet. Ki kell próbálni.

Viszont aminek nem hajlik a talpa, pláne ha harántemelős is, de nem fogja a bokáját, az káros.

De több olcsó cipő helyett jobban megéri egy darab rendes szandál, ami hajlékony talpú és magasan fogja a bokáját - elhordani ennyi idősen azt sem fogja, hamarabb kinövi.

2017. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!