Vegyek neki cipőt már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kislányom 1 éves,még nem jár.Még csak most kezdte el gyakorolni a kapaszkodás nélküli állást.

Jönnek a hűségek,valamit szeretnék venni a lábára.Gondolkoztam puhatalpú csizmán.(liliputi,pediped)

Ti mit adnátok rá?Két zokni reggel 5-6 fokban szerintem kevés.Vagy még a dd step barefoot cipőjét néztem.

Aki hasonló helyzetben volt hogy oldotta meg ezt az átmeneti időszakot?


2019. okt. 1. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nem hűségek, hanem hűvösek.Automatikusan javít a telefonom.
2019. okt. 1. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Talpas overállal.
2019. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettő overált örökölt a tesójától,de azok nem talpasak.E miatt nem vennék egy harmadikat.☹
2019. okt. 1. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
2019. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszi,ez nagyon jól néz ki 🙂
2019. okt. 1. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Mi vettunk elso lépés cipőt. Igen tudom hogy nem indokolt de nem ezen akarok spórolni. Ha mar nem mezitlab áll akkor ortpediailag legyen helyes a cipo (apuka bokasulyedeses en ludtalpas szóval genetika nem igazan adott neki sok jó)
2019. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Kb. 2 másodperc múlva járni fog, vegyél neki egy olcsó kamu csizmát, meleg zoknit, sok pénzt nem adnék ki érte, mert úgyis vehetsz majd egy normális lábbelit is, nem lesz olcsó, télen ő már járni fog.
2019. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2019. okt. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!