Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire figyeltek arra, hogy...

Mennyire figyeltek arra, hogy a testvérek ruhái harmonizáljanak? Van, aki egyforma ruhát ad a gyerekekre?

Figyelt kérdés
Nyilván ennek akkor van jelentősége, ha együtt mentek valahova. Írjatok nemet és kort is a gyerekeknél, illetve, hogy ők mit gondolnak erről (ha mát elég nagyok).

2019. okt. 30. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire
2019. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Három gyerekem van 4 éves fiú és egy 2 éves fiú-lány ikerpár. Kifejezetten irritálónak tartom, amikor tesókat, ikreket egyformába öltöztetnek. Másnak meg pont az tetszik, cukinak tartja.
2019. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent a harmonizáló? Színben? Kivitelezhetetlen lenne, nem is jutna eszembe. Stílusban? Ez nagyjából megvan, mert mivel amíg ők nem tudják/akarják eldönteni, addig én választom a ruháikat a saját ízlésem alapján, így nagyjából azonos stílusú ruháik vannak. Alkalomra? Nyilván, ha ünnepelünk valamit, akkor mindenki ünneplőben van, ha otthon vagyunk, mindenki otthoniban van. Én az egyszerűbb, visszafogottabb, nem túl rikító darabokat szeretem. Egy nagy fiam van, 4 éves és egy másfél éves lány ikerpár.
2019. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok. Sosem öltöztetem egyformába még az ikreket sem. Két külön személyiség, megilleti őket a különböző ruha.
2019. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3: ezek közül akármelyik szempont alapján, igen.


Köszi a válaszokat!

2019. okt. 30. 14:25
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyat pl láttam, hogy iker fiúk mindketten tűzoltós pólót viseltek, de nem egyformát. Erről mi a véleményetek?
2019. okt. 30. 14:27
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az még belefér. A lányaimnak is van például két hasonló bodyja, mindkettő cicás de tök más márka. Volt, hogy úgy dobta a gép, hogy abban voltak mindketten, de ilyenkor azért más színű nadrágot adok rájuk. De például van egy bélelt farmerjuk amit eszméletlenül szeretek mert meleg, kényelmes és csinos is, volt hogy az volt rajtuk, de a kabátjuk szigorúan más színű.
2019. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem, ha egyformában vannak, olyan kis kjmülönbözőek így is (a kicsi barna hajú, barna szemű, a nagy szőke, kék szemű). Ők is szeretik, nézegetik egymást mindig. 😊 2 éves és 9 hónapos
2019. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Én egy alkalommal próbáltam az egy évest és a 9 évest egyformába öltöztetni, természetesen nem találtam egyforma ruhát sehol😁

Egyik barátnőm próbálja a lányait mindig egyformába öltöztetni, két év korkülönbség van közöttük. Egyrészt nem mindig sikerül a méreteket megfeleltetni, másrészt hiába 7 és 5 évesek, teljesen más személyiségek és amíg a babázáshoz tökéletes a rózsaszín tüll, fára mászáshoz kevésbé...

Ismerősöknél egypetéjű iker fiúknál 9évesen is működik még, hogy az egyik mindenből kéket kap, a másik zöldet de egyformát...

2019. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk előfordul az egyforma (ovis és iskolás fiúk) - de azért mert ők rendelték, hogy "én is kérek olyat" - sőt sok pólójukat én rajzoltam az ő ötletük alapján :) Illetve van családi "mezünk", amit akkor szoktam rájuk adni, ha valami tömegrendezvényre vagy pláne focizni megyünk és úgy nekem könnyebb kiszúrni őket. Az is igaz, amit előttem írtak, hogy egyelőre főleg az én ízlésem érvényesül, meg egyszerre hordanak általában pl. ünneplőt, egyébként meg főleg póló és farmer, szóval ezért persze, hogy harmonizál, de ez nem egy tudatos rákészülés eredménye.
2019. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!