Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Honnan kérhetnék baba ruhákat? 👶🏻

Honnan kérhetnék baba ruhákat? 👶🏻

Figyelt kérdés
Milyen alapítványokhoz tudnék fordulni ebben az esetben? A kisfiam számára kellene új ruha. Sajnos most nem igazán engedhetem meg magamnak. :( Nézegettem interneten is használt ruhácskákat, mert azok is tökéletesek, de azok is elég sokba kerülnek sajnos :( Nagyon szépen köszönöm annak aki tud segítő szándékú választ írni ! Sajnos a védőnőnkén jelenleg nincsen ebben a méretben le adott ruha :(

2019. nov. 29. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fb. csoportokban kérhetnél segítséget. Baba-mama börze Zala megye, Baba-Mama adok-veszek Zalaegerszeg
2019. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

(facebook: Vidd ingyen ne az utcára dobd van aki még hasznát veszi .. Csakis ingyen .2)

2019. nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Menj el dolgozni, és nem kell babaruhák után kuncsorogni.
2019. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
13-as: minek írtál ide? Nem tudsz semmit a kérdezőröl, vagy igen? Nagyon empatikus lehetsz...
2019. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Nézd meg a kilós turikat.


Egyébként, távol álljon tőlem, hogy bárki fölött bíráskodjak, de engem 14(!!!!) évesen figyelmeztetett anyukám, hogy kiskutyát csak abban az esetben kaphatok, ha mindig teszek félre a zsebpénzemből arra az esetre, ha bármire szüksége lenne, ne adj isten, megbetegedne.


Te a gyermeket (aki nem egy háziállat) nem tudsz ruházni már ilyen kis korban, amikor még tényleg pár ezer forintból lehet turkálni neki egész garnitúra ruhákat. Mi lesz, ha ne adj isten beteg lesz? Nem kell nagy dolgokra gondolni, meg is fázhat vagy lehet allergiás. Szüksége lehet gyógyszerre, ami többszöröse egy 500Ft-os rugdalózónak.


Nem tisztem, hogy kioktassalak, de valamit nagyon rosszul csinálsz és sürgősen változtatnod kell, mert lehet, hogy itt találsz néhány jóhiszemű embert, akik látatlanba küldenek neked néhány dolgot, de ez nem fog menni a végtelenségig, nem fog neked senki gyerekágyat küldeni, ha majd nagyobb lesz, se íróasztalt, se pénzt az iskolakezdésre.

2019. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyersen fogalmazott a 13-as, de a lényeg benne van. Pár száz forintokért lehet venni akár új baba ruhákat is. Pepco-ban 750 ft-ért szoktam venni. Ha ez már most gondot okoz, akkor később mi lesz? Egy gyerek ahogy nő, egyre több pénzbe kerül.
2019. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Vannak váratlan krízia helyzetek is.... nem kell ítwlkezni...
2019. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
Voroskereszt?
2019. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!