Milyen hordozót vettetek újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Testre csatolosra gondolok, nem autosra :)
2020. jan. 13. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kendőztem!

5-6 hétig,tehát a gyermekágy alatt viszont nem javasolt a hurcizás,mert az még megterhelné a szülés után a szervezeted.

Facen van a bnőm hurcizós oldala,ha gondolod megadom,ott tudsz tanácsot kérni,stb

2020. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek max félcsatosat ajánlott..

A csatos hordozók leghamarabb 3-4 hónaposan ( hiába ír a gyártó mást)


Kendőm van az áeneti időszakra, aztán Manduca csatosom.

2020. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Átmeneti
2020. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karikás kendőt és hosszú kendőt.
2020. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rugalmas kendőztem újszülött babámmal, aztán mei tai jött kB. 2-3 hónapos korától, később csatos. Gremese honlapján sokféle van. Vagy Liliputi, Magyarinda stb.
2020. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek rugalmas kendőt, második, harmadik gyerekkel, a rugalmasat már nem hasznaltam, ok rögtön a hátamon voltak kendoben.


Egy ujszulottnek a kendon kívül minden kompromisszumos megoldás. Persze van egy csomó amit egyedileg mérlegelve be lehet vállalni

2020. jan. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Karikás kendőm van, a tesónál azzal kezdek, majd ha kinövi (ergo nehéz lesz így cipelni) jöhet a csatos.
2020. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!