Szerintetek ez igenytelenseg?

Figyelt kérdés
4 gyerek, ovisok, sulisok. Miota itthon vagyunk karantenban, nem vettem ruhakat. Ami itthon van, azt elhordjuk kint a kertben es biciklizeshez. Mashova nem megyunk. Mindig tisztat adok rajuk, de regiek, kopottak, foltosak, elnyuttek. Iskolaba, ovodaba nagyon figyelek, hogy mindig ujba, szepbe menjenek, de most "orulok", hogy nem kell ruhat venni es elhordjak a meglevoket. Ez igenytelenseg?
2020. máj. 2. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem koszosak, lyukasak addig nem.
2020. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A lyukasakat kidobom, ugy nem koszosak, hogy ki vannak mosva, de marad benne fufolt, sarfolt a nadragba es a zoknik is szurkesek.
2020. máj. 2. 11:40
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Otthon lenni, játszani teljesen jó a kissé elhasznált is. Még ha kis lyuk van rajta sem vészes. A lényeg, hogy tiszták. Teljesen felesleges újat venni, ha úgysem mentek sehova és vendégek sem mennek.
2020. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem otthonra, játszós ruháknak teljesen jók ezek. Nincs ezzel gond. Az lenne az igénytelenség, ha oviba is úgy vinnéd őket, de ugye említetted, hogy nem. 4 gyerek amúgy sem olcsó, a gyerekruhák meg szintén nem olcsók. Lehet a luxifelik megengedhetik maguknak, hogy a gyerek Gucciban sarazzon otthon, de a valódi emberek nem. Szerintem ne aggódj ezen.
2020. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem az. De biztos lesz, aki beleköt.
2020. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Engem is picit bánt, sok szèp ruhát vettem a tervezett tavaszi programokra.

Én pl ezeket sajnálom ráadni, sarazáshoz van külön ruha, nem koszos, de nem baj ha kopik, itthonra az egyszerűbb darabokat adom, gatyóknál nem zavar a kopás mert kb 1 nap alatt olyan mind, felsőknél szeretem ha hibátlan. Bodyk között van megint 1-2 moshatatlan foltos, de az nem látszik.

2020. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Lyuk ha meg van varrva, nem gáz egyáltalán.
2020. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem, hogy 6 hét alatt lettek ilyenek a ruháik. Én sem vettem semmit az mióta bezárt a suli, de kifogástalan állapotban vannak a ruháink.
2020. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Elsős fiam pizsiben van mióta digitális oktatás van. Pont marcius elején vettem egy csomó tavaszi ruhát neki, 1x sem volt rajta, őszre meg biztos kinövi.
2020. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
8. Attól függ, mekkorák a gyerekek! Enyém pl mászós még, nem hogy 6 hét, de sokkal kevesebb elég. Meg hát ha nagyobbak is, a focizós, hason kúszós, fáramászós, birkózós ruhák secperc alatt műsorosak lesznek, márpedig ezek az elfoglaltságok nagyon fontosak a gyerekeknek.
2020. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!