Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Decemberben születendő babának...

Decemberben születendő babának milyen mennyit vennétek egyes ruhabeműkből és milyen méretében?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk a vásárlást túlzásba vinni és kb 3 naponta terveznék mosni.

2020. máj. 23. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5 hosszú ujjú body és ugyan ennyi rugdalozó. 56 és 62es méretben is. Hidd el még a télen belenő a nagyobba is. Nadrág, zokni nem fontos ha rugit adsz rá. Harisnya és overál viszont kell. Ezekből olyat érdemes venni ami nagyobb mert egész télen kelleni fog. Én 62eset vennék vagy olyat ami 2 méret. Kocsicipő csak akkor kell, ha az overálnak nincs talpa.
2020. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan amit az egyes írt. Nekem ugyanezek a cuccok teljesen jók voltak, 56os és 62es bodybol es rugdalozobol 4-5 db, egy 56os overal, harisnya nem volt. Utána már jön a tavasz, jöhetnek a nagyobb, vékonyabb rugdalózók.
2020. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lehet nagyon tudatlan vagyok még, de a body fölé Ti adtatok esetleg valami kis pólót es nadrágot? Esetleg hosszu ujjú body es arra egy kis nadrag? Télen pl lakásban két réteg igy elég? Nálunk meleg nagyon a lakas télen.


Valamint, ha csak összesen 4-5 db van 1-1 ruhadarabból, az elég lesz, pl ha egy nap több kis “baleset” történik es ki kell cserélni viszont csak 3 naponta mosnék?


Illetve kis baba “pizsamát” Ti minden nap mostatok vagy azt is kb 3 naponta csereltetek?


Bocsánat a sok buta keresetet, valószínű védőnő illetve család úgyis ad majd tanácsot csak gondoltam megkérdezem :)

2020. máj. 23. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Body fölé csak rugdalózót adtam, én sokkal jobban szeretem, mint a pulóver-nadrág kombinációt, sokkal egyszerűbb úgy pelenkázni, hogy kikapcsolom a rugdalózót, mint levenni a nadrágot, aztán újra ráadni.


4-5 ruha megteszi 3 napra balesetekkel együtt, ha mégsem, ráadhatsz egy számmal nagyobbat, amíg meg nem szárad a mosás :) Alváshoz külön nem adtam rá pizsit, viszont mivel alváshoz túlöltöztetni nem szabad, akkor lehet hogy jó egy vékonyabb rugdalózó felülre, de nekem télen abban aludt, amiben napközben volt. Mivel kintre úgyis overált adtam rá, így nem volt kinti-benti rugdalózónk.


Én így csináltam, de majd úgyis hozza a helyzet magától, ahogy neked a legkényelmesebb :)

2020. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam mint a 4es. Bent body, rugdalozó kint még plusz overál, sapka. Alváshoz ugyan úgy body, rugi. Mondjuk én ha újra kezdeném hálózsákot vennék mert éjszaka utáltam a patentokkal bohóckodni. A legelején nincs sok baleset ne félj. Sokszor produkál kicsit. Majd mikor jobban beindul. Mondjuk nekünk azóta sincs baj, mert mosit használunk és abból nem szökik.
2020. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jo, koszi! Kedves utolsó! Ti hany hónapos kortól kezdtetek mosipelust használni?
2020. máj. 24. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 és fél hós lehetett. Az biztos, hogy 3 hós oltásra már úgy vittem hogy mosi volt rajta.
2020. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2020. máj. 24. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!