Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepcoban vasarolt babaruhat...

Pepcoban vasarolt babaruhat illik ajandekba adni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 15:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Pepcoban is van jó, nem a 300 Ft-os bodyk


Én örültem neki

2020. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Persze en is kaptam onnan. Örültem neki. Szerintem ha szép/aranyos mindegy honnan vannak. Nem tudom az egyik válaszoló milyen polieszter cuccrol beszélt, a mi pepcos bodyjaink teljesen pamutok.
2020. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyik pepcos babaruha sem ment szét, vagy nyúlt ki. A lányomnak vettekkel már volt problema
2020. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább HM vagy Tesco
2020. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha szépek akkor miért ne lehetne pepcobol,vagy ép H&M vagy ép mindkét helyröl.
2020. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű, akkor illik. Mi többször kaptunk ajándékba Pepcos csillámos babaruhát, ami első mosásnál összefogta a többi ruhát, úgyhogy nem használtuk. Viszont a kedvenc játszós kabátját a Pepcoban vettem, annak semmi baja sok mosás után sem. Ha biztosra akarsz menni a minőség tekintetében, én is inkább a H&M-et javaslom.
2020. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az én 2 hónapos babámnak eddig 3 helyről vannak ruhácskái. H&M, Tesco, Pepco. Ezek közül a Tescosokat nem szeretem, mert bár jó az anyaguk, nagyon szűk szabású az ujjuk, és nehéz ráadni a picikémre. De lehet hogy másnak ezzel nincs baja.

A Pepcos bodyk és rugdalózok anyaga tényleg nem a legtartósabb, de hamarabb kinövi, mintsem tönkre menjen. Viszont a kis takarók és főleg a flanel textilpelenkák, amiket ott vettem nagyon kellemes anyagúak.

2020. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szűk? Nekem nem tűnt fel, hogy szűkebb lenne bármi másnál.
2020. jún. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
46%

Mi vásárolunk a Pepcóból is. Tetszik az, hogy olcsóbb, mint egyes helyeken és e miatt nem zavar, ha baja lesz. Egyelőre egyik ruhával se volt gondom onnan, azt vettem észre, hogy valamivel kisebb méretűek, mint ami rá van írva. Az egyik ruhát hónapokon át hordta a babó.


Ha ennyit szánsz rá, kérdezd meg, hogy minek örülnének 😊 Pelenka, popsitörlő, textilpelus, könyv, játék.... Azok mellé még lehet venni ruhát akár a Pepcóból, akár C&A vagy most vannak jó kis ruhák a Lidlben.

2020. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%

Vásárolj a H&M-ban, vagy a C&A-ban, mert bár ezekben is kínai termékek vannak, de legalább a német tulajdonosat tudod támogatni.


Ne zavarjon, hogy a Pepco-ban ugyanazt a terméket féláron is megvásárolhatod!

2020. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!