Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pepcoban vasarolt babaruhat...

Pepcoban vasarolt babaruhat illik ajandekba adni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 15:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
Hogy megmondjam az őszintét én nem nagyon szeretem a pepcos dolgokat... régebben még minőségibbek voltam mint most. Szerintem már element a kínai irányába nagyon.
2020. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ajándék ajándék, ha olyat választasz, amit te is szivesen adnál rá a babádra, akkor miért ne. Nekem mindegy lenne melyik boltból van, ha hoznának ajándékot. Ez a megteheti nem teheti ugyan már. Kit érdekel, hogy ki melyik divatboltból öltözik, öltözteti a gyerekét. A szép az mindenhol szép, ha meg ízléstelen, vagy rossz anyagú, akkor meg máshonnan is az. Tesco-s bady-k is vannak csomagban leárazva, a fehéret könnyebben lehet tisztítani, mert ugye nyakig kakis lesz. Nem is ez a lényeg, csak hadoválok. Ha neked tetszik vállalható. Ha neked nem tetszik ne vidd oda. Ennyi!
2020. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Most kaptunk ajándékba pepco-s rugit, sapit, zoknit összeillő színben, jó méretben, nagyon örültünk neki. Szerintem a minősége is jó.
2020. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

18.-as: A hosszú ujjú rugik és bodyk ujja, amiket mi a Tescóból vettünk vagy kaptunk, sokkal nehezebben megy rá a kicsikém kezére. Szinte gyömöszölni kell, azt pedig nem lájkolja. Ha már rajta van, akkor oké, és levenni sem fáj.

A H&M, Pepco, Kik és Auchan babaruháknál nem tapasztaltam hasonlót. De persze lehet, hogy rajtunk kívül senkinek nem kényelmetlen a Tescós sem. Azt is el tudom fogadni.

2020. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a pepcoban veszem a ruhákat, soha semmi gond nem volt vele, sőt azután a pár hónap után amit hordta,gyönyörü állapotban maradtak a ruhák, nagyon sok ismerősömnek ugyan ilyen jol birja. Viszont volt a h&m-ből is ruhája,amire megkérdezte anyukám,hogy ezt honnan szedtem annyira megnyult,eltekeredett a nadrág,mintha kb 1000 éves gönc lett volna. Szerintem mint mindenben ittis-ottis ki lehet fogni jót/rosszat
2020. júl. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!