Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ez csak az én kattanásom,...

Ez csak az én kattanásom, hogy a rugdalózó az pizsama, vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés

Én csak éjszakára adom rá a fiamra, egyébként máskor el sem tudom képzelni.

Játékhoz egy nagyon nem praktikus ruhadarabnak tartom. Ráadásul amelyik jó a fiam talpára, az egy mérettel mindig nagyobb. Teljesen elcseszett ruha szerintem, arra jó, hogy éjjel biztos nem tudja lerúgni a talpáról, mint egy zoknit illetve alvásnál nem szorítja biztos a derekát. Bár nappal se látom, hogy zavarná a nadrág.

Szoktam látni más fotóin, hogy nappal is ebben van a gyerek, de nem értem. Azokra a gyerekekre jó és csak az én babám arányai ennyire elcseszettek, hogy se a talpára se a lábára hosszban nem jó, ami karban meg derekban igen? Vagy ezt eleve ilyen kényelmes pizsinek szánták csak van akinek nappalra is bejött? Én a talpas nadrágoktól is kivagyok. Ami jó a talpára meg a lábára hosszban az olyan bő, hogy simán jár benne a lába és csak lóg rajta a gatya meg véletlenül sincs a helyen.



2020. jún. 4. 16:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy pizsis, de szerintem kényelmesebb a gyereknek, pláne ha hason van, és anyának is, ha nem veszi le folyton a zoknit, meg nem mászik a felső a nyakába, ha ölben van. Talán még a kantáros talpas nadrág egy jó kompromisszum.
2020. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Az első két hónapban szinte mindig abban volt, kényelmesnek tűnt és biztos voltam benne, hogy nem fázik, aztán valahogy kikoptak a rugik, de nekem eszembe se jutott, hogy pizsama :) én azt a cipzáros szoknya szerű bő valamit adtam rá pizsinek, amit nem tud lerúgni.
2020. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

11 body nem csúszik a nyakába. Azt kell adni a nadrág mellé is rá.

12 Az a valami a hálózsák😊

2020. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hat az en gyerekem meg csak 4 hónapos de gyakorlatilag az első 3 héttől eltekintve meg nem áll. Forog (körbe-körbe), mostmár oldalra fordulva játszik, hasrol hatra, a lábát eszi, ahol kifejezetten praktikus, ha inkább leveszem én vagy ő a zoknijat. Ha hason van már ilyen kuszas- szeru dolgokat művel a lábával stb. És hat mint mondottam nem létezik az a méret ami jó rá. De akkor ezek szerint ő nem konfekció, ha más szerint ez a kényelmesebb.

En mindenkit felpontoztam, mert vélemény szerintem nem lehet helytelen ilyen témában és amúgy is mindenki a kérdésre válaszolt, kivéve 11-est, mert véletlenül ahogy görgetem piros lett ☹️ Valaki pontozza ot is fel 🙂

2020. jún. 4. 18:13
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki pontozza ot is fel 🙂".

Megtettem 😊

2020. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kicsi babának nincsen kényelmesebb nappalra sem a ruginál. Az első hónapokban mindkét gyerekemen tökéletesen állt. Persze van, hogy egyszer csak nem lesz fazon. A nagynál ez a 74-es méretnél jött el (6 hónapos volt ekkor). Onnantól estére is mást kapott. Nappalra pedig 4-5 hónapos koráig.

A kicsi kéthónaposan viselt utoljára, de csak mert jött a nyár, sok volt a rugi éjjelre is (nappalra végképp). Ősszel pedig már kúszott, mászott, ahhoz már tényleg nem praktikus. Télre még éjjelre kapott, utána akkorra se.

2020. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
9, az enyémek 8-10 hetesen kezdtek forogni, onnantól kommandóztak folyamatosan. 5 hónapos koruktól szabályosan kúsztak. 😊
2020. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Én még mindig ráadnám napközben mert sokkal könnyebb benne pelenkázni, meg olyan, mintha ráöntötték volna.

Viszont mivel már meleg van, egy body+zokniban van itthon. 5 hónapos.

2020. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%

Divat dolga.

A két lányom 30 és 28 éves, eszembe se jutott mást adni rájuk, mint rugdalózót. A nagylánynál még "kising és rékli+ angolpólya" volt a tanácsadó könyvekben a javaslat, de a boltokban már megjelentek a bodyk is, az sokkal célszerűbb volt.

Rugdalózót hordtak, amig nem álltak fel. Amikortól cipő kellett a lábukra, nappalra már nem voltak alkalmasak a rugik.

2020. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem őt zavarja a gatya, hanem újszülöttnél nem túl fejlett a bélrendszer, egy gumis gatya elnyomhatja.
2020. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!