Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ez csak az én kattanásom,...

Ez csak az én kattanásom, hogy a rugdalózó az pizsama, vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés

Én csak éjszakára adom rá a fiamra, egyébként máskor el sem tudom képzelni.

Játékhoz egy nagyon nem praktikus ruhadarabnak tartom. Ráadásul amelyik jó a fiam talpára, az egy mérettel mindig nagyobb. Teljesen elcseszett ruha szerintem, arra jó, hogy éjjel biztos nem tudja lerúgni a talpáról, mint egy zoknit illetve alvásnál nem szorítja biztos a derekát. Bár nappal se látom, hogy zavarná a nadrág.

Szoktam látni más fotóin, hogy nappal is ebben van a gyerek, de nem értem. Azokra a gyerekekre jó és csak az én babám arányai ennyire elcseszettek, hogy se a talpára se a lábára hosszban nem jó, ami karban meg derekban igen? Vagy ezt eleve ilyen kényelmes pizsinek szánták csak van akinek nappalra is bejött? Én a talpas nadrágoktól is kivagyok. Ami jó a talpára meg a lábára hosszban az olyan bő, hogy simán jár benne a lába és csak lóg rajta a gatya meg véletlenül sincs a helyen.



2020. jún. 4. 16:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom. Nekem sokkal macerásabb volt patentolgatni a rugit mint a nadrágot felhúzni. Lehet azért mert örökmozgó. Még nem volt 5 hónapos már forgott mindenfele. 6 hósan kúszott, 7 hósan mászott, felállt, lépegetett. Még sokszor a nadrágot is küzdelem felhúzni nem még patentoljak is
2020. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Igen 21 nekem is úgy egyszerűbb, kifejezetten utálom patentolgatni a rugit, nemhogy egyszerűbbnek érezném. Meg nekem egyszerűbb a bodyt is a fején áthúzni, mint valahogy bevarazsolni az egész rugit a gyerek alá és úgy beletömködni a végtagjait, amíg forog jobbra-balra, de lehet en vagyok tehetségtelen. 😀 De latod, kb 50-50 lett az arány, kinek hogy egyszerűbb/szimpatikusabb.

Azért az emésztőrendszer elnyomását picit drámai túlzásnak gondolom, nem szorosak az újszülött gatyák egyáltalán.

2020. jún. 4. 20:19
 23/27 A kérdező kommentje:
19 ezt a kisinget még mindig olvastam a kórházi ajanlasban, de nem jöttem rá, mi az? Google keresőbe is beírtam már de mindenfélét kiad rá. 🤷🏼‍♀️
2020. jún. 4. 20:21
 24/27 anonim ***** válasza:
83%
Rékli néven keress rá :)
2020. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Az enyem is. Csak ejjelre adtam mindig, mar a korhazban se abban volt nappal, kiveve talan az elso napot....
2020. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj a rékli! Még mindig létezik. A kis csipkés galléros kényszerzubbony :))

Első gyerkőcnél 15 éve még volt 1-2 darabom, mert anyukám erősködött, hogy az KELL :)

2020. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Rákerestem. Tényleg furcsán haszontalannak tűnik egy bodyhoz képest. De persze gondolom régen nem volt body meg mikor ezt használták 🙂
2020. jún. 5. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!