Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Akiknek 5 év körüli...

Anyukák! Akiknek 5 év körüli kisfia van, ruhaméretezésben segítség?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa kérdésem lenne, de más lehetőségem nem igen akadt.

Egy kedves családnak szeretnék segíteni kisfiú ruhákkal, de nem tudom milyen méretet hord a gyerkőc és akárhogy próbáltam megnézni, minden ruhából kivágták a cimkéket.


Így csak annyit tudtam tenni, hogy lemértem a ruhadarabot.

Farmer: teljes hossz: 65 cm, üleptől hossza: 43 cm, dereka (gumis) 25 cm.

Rövid ujjú: hossz: 42 cm, bőség: 35 cm.

Hosszú ujjú (nem pulcsi, hanem ilyen vékony): hossz: 45 cm, bőség: 32 cm, ujj hossz: 44/37 cm.


Esetleg akinek hasonló korú kisfia lenne és megtenné, hogy lemér 1-1 ruhadarabot és megírná nekem, hogy mekkora méretnek felel meg, azt nagyon megköszönném.

Rendelni szeretnék és az oldalakon sajnos nincs feltüntetve cm-ben a méret, csak év, vagy szám alapján.

Nem szeretnék nagyon mellé lőni, ezért lutrira nem rendelném meg.


A kisfiú normál testalkatú, kicsi pocakja van, de amúgy teljesen arányos : )



2020. aug. 7. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
5 éves a fiam, szerintem 116ossal nem lősz mellé. Megpróbálom lemérni egy nadrágját.
2020. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 116-os méretet keveslem, főleg fiúnál. A lányom januárban lesz 6 éves 122-es méretet hord, pedig annyira vékony, hogy a bordái is látszanak. A lányom 128-as leggingse 64-65 cm teljes hosszban. A felsők is 128-asnak felelnek meg kb.
2020. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
116-128 de ha egy ruha darabot elviszel magaddal a takkoban nagyon jó áron vannak a gyerek ruhák. Akciós árból még lejön 50% ha 5dbot veszel. Én így vettem most 15 felsőt, 5nadrágot 15 pólót 17900ftért.
2020. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam pólója hosszra és szélességre pont ennyi, 116-os.
2020. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy próbáltok segíteni.

Első válaszoló örülnék, ha lemérnéd a nadrágot! :)


A kisfiú ősszel lesz 5 éves.

2020. aug. 7. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!