Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kislány ruhák egy része...

A kislány ruhák egy része miért hátulgombos?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de idegesítően macerás...
2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert úgy hagyományos. A fiúknak elöl, a lányoknak hátul, hogy ne törje meg semmi a nyakvonalat. Én szeretem, ugyan elég macerás begombolni, de nekem nagyon tetszik, hogy ilyen klasszikusan szép.
2020. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ginger Mama ***** válasza:
Nem tudom, de az agyamra mennek... Jobb szeretem ha a nyakàn van 1-2 patent.
2020. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy a gyermek ne babrálja a gombokat, mert leszakíthatja, megeheti, és egyik sem egyszerü eset.
2020. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a lányoké, általában a kisgyerekruha az, hogy ne tépkedje a gombokat, meg egyszerűbb is a hátulján gombolni, amikor elöl nyúlkál közben. A miénk nappal hason szeret aludni, így a gomb a hátán nem zavarja. Régen volt egy ilyen kifejezés, hogy "hátulgombolós", az ilyen ruhákból ered, a "kicsi, zöldfülű" szinonimája, én a Szöszi-regényekben találkoztam vele :)
2020. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!