Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyobb babának hol vegyek...

Nagyobb babának hol vegyek keresztelőruhát? Milyen üzletben érdemes körbenézni?

Figyelt kérdés

Kislány, és bár csak fél éves múlt, akkora nagyra nőtt, hogy évesnek felel meg méretre is, kilóra is.

Budapesten keresek ruhácskát, de mindenhol csak ilyen 62-70-es méretek vannak, nyilván a csöppeknek. Neki ilyen 86+ kell, szabástól függően talán még nagyobb.

Hol érdemes nézelődni, ha nem horror árban szeretnék neki keresztelőruhát?



2018. jún. 27. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Pólusban vannak szépek!
2018. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Árkádban van egy elegáns baba-és gyerekruha üzlet, 10 hónapos lányomnak vettünk ott nemrég keresztelőruhát, voltak nagyobbak is, sőt nagyobból több választék volt.

Keress rá: Rosary & Angel a bolt neve.

2018. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az alkalmi ruhákat mindig használtan veszem, 1 alkalomért nem szívesen adok ki 10 ezer forintot. Háda, adok-veszek csoportok.
2018. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kangaboo, Brendon

Ázsia center

2018. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én wish-ről rendeltem, egyik másik rokonunk is később, mindkettőnknek pont jó lett a méret (van mérettáblázat), és nagyon szépek voltak.
2018. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. jún. 29. 13:20
 7/7 Rosegardenforkids válasza:

kicsit késtem, de hogyan tudok segíteni valakinek


[link]


nézhették a mi oldalunkon - 4 darab különleges keresztelő ruha kislányoknak. az ár pedig magasabb mint HM/Pepco/stb, de a ruháink egyedi klasszikus darabok, Magyarországon rendelésre készülnek. Kiváló minőségű anyagok es bélése puha pamut - bol ÖKO-TEX Standard 100.

2019. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!