Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lábfejes vagy lábfej nélküli...

Lábfejes vagy lábfej nélküli overált vegyek?

Figyelt kérdés
November közepén lesz egy éves a fiam. Már kapaszkodva elég gyorsan lépeget a bútorok mellett. Most 80-as méretet hord. 86-os kell majd overálból szerintetek?

2020. szept. 7. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az én fiaim januárban töltik az 1-et, az egyik néha néha feláll rajtunk, a másik még csak kúszik, de lábfej nélkülit veszek. Hosszú a tél, ki tudja mi lesz jövő februárig, nem akarok 2 overált venni. 74-80 méret között vannak, 86-os overált kapnak.
2020. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekem 5, másik 4 hónapot lépegetett kapaszkodva, mire elindult és utána még mindkettőnél kellett egy hónap, mire kint is letehettük őket, mert addigra érték el, hogy nem rögtön mászva folytatták, ha elestek. Télen jégen vagy latyakban különösen kellemetlen, ha még nem stabil. Akkor lehet tovább várnék.

Lehet simán jobb lenne még a lábfejes.

2020. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most 80-as méretet hord. 86-os kell majd overálból szerintetek?"


Márkafüggő. Jobb márkáknál nem kell nagyobb overálból, mint amekkora body-t hord, sőt.

A 74-es H&M-es overál például jó volt még akkor is, amikor a 80-as hm-es body kicsi lett.

2020. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan overall, aminek felhajthatò a làbfeje, nekünk ilyen volt. Nagyon praktikus, ha èppen lèpeget a gyerek, akkor làbfej nèlkülikent, cipővel hasznàlhatod, ha hordozod vagy babakocsiban van, akkor pedig làbfejesnek. Èn inkabb vennèm a nagyobb mèretet, azt fel lehet adni kisebb gyerekre, fordìtva ez nem működik.
2020. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Olyat vegyél, aminek levehető lábfeje van. Vissza lehet patentolni.
2020. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4, Ha már jár a gyerek, nem jó ha nagyobb az overál, pontosan a mérete kell.


Várj október végéig vele, utána meglátod. Novemberig úgyse kell. Tavaly szinte egész télen nem volt téli overálos idő. A softshell átmeneti bőven elég volt.

2020. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 7. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kelleni fog a 86


Addig még nő, és alá is öltözteted talán..


De én is várnék



Nekem februárban lesz 1 a fiam, de màr feláll.


Lábfejes és nélküli is van.. kaptuk, meg a nagytesóról is van..

2020. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KalárovicSza77 válasza:
overáll párti vagyok
2020. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!