Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék használt babaruhát...

Hol tudnék használt babaruhát leadni Budapesten, ahol rászoruló gyerekekhez kerül a ruha?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok, kaptam egy rakat ruhát, amit sajnos ugyanígy rászoruló gyerekektől hozott el az illető, aki ilyen helyen dolgozik. A használt ruhákkal nincs bajom, viszont nincs szivem olyanba öltöztetni a gyerekem, amit nincstelen babáktól hoztak el. Mindenképp szeretném olyan helyre leadni, ahol úgymond visszaadhatom a rászorulóknak.
2020. szept. 14. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőt érdemes megkérdezni, ők szokták ismerni a helyi családokat, akiknél szükség lehet rá
2020. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lomtalanításon tettük ki, egy másodperc alatt elvitték.
2020. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
9. Keruletben a Ferenc ternel van adomanybolt. Nem csak gyerekruhakat minden hasznosat atvesznek es a raszuloknak adjak.
2020. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.
2020. szept. 14. 22:08
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincs olyan tipikus lomtalanítás, csak igényelni lehet, és fix időpontban jönnek összeszedni a lomot.
2020. szept. 14. 22:28
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

De miért nem használod?

Elég utána tovább adni. Nem vagyunk nincstelenek (de milliomosok se) rengeteg használt ruhát adtunk a babáinkra, mert azért eléggé sokba került volna mindenből új. Ráadásul környezetvédelmi okokból is jobb a használt.

2020. szept. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam, azzal nem lenne bajom, hogy használt, de az, hogy árva gyerekek adományruhái lettek ellopva, na ezt nem veszi be a gyomrom. Tudom, a legtöbb ott dolgozó ezt csinálja, de nem érdekel.
2020. szept. 15. 09:35
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Ezt rosszul gondolod. A ruha az nem étel. Nem tudod elvenni a rászorultaktol mert hegyekben áll nekik is.

És ha használtad vissza is tudod adni.

OK, néha annyira rongyos lesz hogy kuka de jóval több ruha megy adományba.


Sokan ezt hiszik amit te,hogy a ruha az valami nagyon értékes adomány, de közben sok helyen azt se tudják mit csináljanak annyi ruhát kapnak.

2020. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, ahogy akarod, én nem fogom használni, és kész. :)
2020. szept. 15. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9: értem, sokan vannak akik nem hajlandók használt ruhát adni a gyerekre. Nem baj, legalább mindenki más bőven el van látva használt ruhával :)
2020. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!