Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék használt babaruhát...

Hol tudnék használt babaruhát leadni Budapesten, ahol rászoruló gyerekekhez kerül a ruha?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok, kaptam egy rakat ruhát, amit sajnos ugyanígy rászoruló gyerekektől hozott el az illető, aki ilyen helyen dolgozik. A használt ruhákkal nincs bajom, viszont nincs szivem olyanba öltöztetni a gyerekem, amit nincstelen babáktól hoztak el. Mindenképp szeretném olyan helyre leadni, ahol úgymond visszaadhatom a rászorulóknak.
2020. szept. 14. 20:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető abban, hogy nem azzal van bajom, hogy használt, hanem, hogy EL LETT LOPVA gyerekotthonból?????
2020. szept. 15. 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy lopva lett akkor vidd vissza ugyanoda de akkor mi a kérdés??
2020. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ugyanoda nem tudom visszavinni, de nem akarok magyarázkodni. Feltettem egy egyszerű kérdést, arra vártam csak választ, de mindig van valaki, aki bele tud kötni abba is, ha jót akar az ember...
2020. szept. 15. 18:46
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg miért nem használod? Örülj neki aztán add tovább.

Ha egyik boltból lopsz, a másikba visszaviszed annak mi értelme?


Tényleg ne csinálj ebből nagy ügyet. Jelenleg sok szervezet a covid miatt inkább nem fogad ruha adományt. Az a pár aki igen ott meg kis túlzással hegyekben áll.

Add oda egy ismerősnek vagy a legközelebbi helyi szervezetnek.

Ne gondold túl, a használt ruha adás nem valami óriási jótékony tett, nem szorul rá senki úgy mint mondjuk pénzre vagy élelmiszerre. Tök más kategória.

2020. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Eldönthetem, hogy használom-e? :)
2020. szept. 15. 21:55
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan írd meg, hogy derogál, itt gyiken ciki használt ruhát adni a gyerekre, élőben meg nyugodtan csinálja mindenki.
2020. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, te tényleg ennyire borzalmasan buta vagy, hogy nem sikerül felfogni, miért nem akarja ráadni a kérdező a ruhát a gyerekre???
2020. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 látod... :) Vannak sajnos ilyen megkeseredett, rosszindulatú emberek. Örülök, hogy van, aki felfogja, amit írok, és nem csak támadni tud.
2020. szept. 16. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!