Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Holtudnék vékony derekú,...

Holtudnék vékony derekú, vékony fazonú melegitő nadrágokat venni?

Figyelt kérdés
Fiam elég vékony alkat. Dereka is vékony lába is kb 1,2 számmal kisebb nadrágoknak jó a dereka rá de azoknak a hossza már ügye nem jó. Kisvárosban élünk itt szinte minden boltot átkutattam és nem találtam rá való gatyákat. Tud valaki olyan üzletet, webshopot ahol vékony fazonú gatyákat tudnék venni?
2020. szept. 21. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a Zara jött be ilyen téren. Az összes többinél ami hosszban jó az a derekánál lötyög, ami derékban jó az pedig rövid. A Zarás nadrágok a legjobbak neki fazonban vékony és hosszú, egyel nagyobbat szoktam venni mint ami az aktuális kora és tökéletes.
2020. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aldi, hogyha jársz arra.
2020. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!