Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 73 cm-es babára mekkora téli...

73 cm-es babára mekkora téli overált vegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 és fél hónapos, 73 cm és kb 8.3 kg. Napok óta azon agyalok, mekkora téli overált vegyek neki. A téli ruhákkal is meg vagyok lőve.

A pulcsikból vegyesen hord 74-eset és 80-ast (a 74-esből van, ami már szűk rá, a 80-as még kicsit nagy). A 80-as rugik nagyok rá. A nadrágokból inkább a 74-es jó rá, de macinaciból már a 80-as is.

Szóval nem tudom, hogy a téli overál mekkora legyen. A 74-est lehet, hogy 1-2 hónap alatt kinövi, nem? Nem vennék egy télen 2 overált... A 80-as meg egyelőre lötyög rajta.


Mondjuk az is bosszant, hogy alig találok normális pulcsikat, bélelt nadrágot meg sehol se, vagy aranyárban...


2020. szept. 26. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél nagyobbat,beleno. Meg egyebkent is ha most megveszed es mondjuk 1 hónap múlva hordja csak, addig no meg. Ha már most hasznalnatok en akkor is a nagyobbat vennem,inkabb legyen picit nagy, minthogy 1 hónap múlva ujat kelljen venni.
2020. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
80. Marciusig hordja majd.0
2020. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindenképp 80-asat vegyél, mert akkor alá is tudod öltöztetni rétegesen, ha úgy adódik.
2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Márkafüggő. A 74-es H&M-es overál simán jó volt 83 centivel is. Ugyanez igaz volt a 74/80-as (régi számozású) lidl-ös overálra.
2020. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megerősitettetek :) Mindenkinek zöldet nyomtam.
2020. szept. 26. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Markafuggo


Lidl 74-80 elég lesz


Pepco 86 inkább


F&f 80


Érdemes használtan is nézni. Patika állapotban lehet kifogni őket, pont azért mert sokszor meretproblema van, mire eljön a tél

2020. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miben? :) Többen írták a nagyobbat, de fszság. A normális márkáknál eleve kalkulálnak azzal, hogy alá akarod öltöztetni, így nem kell nagyobb belőle, mint a tényleges méret.
2020. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, a kérdés nem az aláöltöztetés, hanem az, hogy mikor növi ki a 74-es overált. Most 73 cm, tehát most a 74-es pont passzol rá, de a tél hosszú. Eddig kb 2 havonta váltott méretet, most elvileg kellene lassulnia, de a marcius-aprilis meg fél év.
2020. szept. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!