A te gyereked is utálja a trikót? Mikor hord?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy annyira magától értetődő, hogy a kánikula kivételével mindig van az emberen.
2020. okt. 6. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem adtam egyik gyerekemre sem trikót, eszembe se jutott, de ízlés dolga.
2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2020. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Fázós lányomon már a múlt héten is volt amikor hűvösebb volt. Csini, lányos, spagettipántos. Szerintem semmi gond vele.
2020. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én magam nem hordok trikót de a 2 évesemre szoktam adni már hidegben mert addig ugrál, tekereg hogy a végén mindig kint van a dereka és úgy fetreng a földön, semmi baja nincs vele, kicsiként is hordott csak akkor még body verziót.
2020. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy utálná, de nem is adok. Oviba sok egy réteg is (rövid ujjú póló).
2020. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ünnepségeken van rajtuk a fehér blúz/ing alatt, de azt is utálják
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Max pont kánikulában vesznek fel. Valahogy sose éreztem szükségét. Rajtam se volt óvodás korom óta, amikor anyám szintén magától értetődőnek vette. Az oviban úgyis meleg volt, elég volt 1 réteg, és nem is fázósak a gyerekeim. És mindig csodálkozva néztem azokat a gyerekeket, akikre az anyukájuk 15 fokban ráadott egy trikót a rövidujjú alá. Oszt minek...?
2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De gondom kánikulában nem a póló alá. :)
2020. okt. 6. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, nyáron magában :D
2020. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha nem hordanak, nem fázósak, sőt a fiam még most is rövidnadrágba járna ha engedném. Én 2 hete veszek topot a felsők alá (fázós vagyok).
2020. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!