Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hiányzik a régi kislány divat...

Hiányzik a régi kislány divat valakinek?

Figyelt kérdés
Kis lányos ruhák, szoknyák. Ritkán látni ilyet, mindenki legginsbe öltözteti a lányát és az ízléses viseletre sokan nem ügyelnek.

2020. okt. 6. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Ruhácska, kis szoknya szuper!
Leggins mindenek fölött!
Leggins is jó, de csak ha a fenék takarva van valami hosszabb felső által..
Egyéb...
59 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiányzik, nyilván eseményre felöltöztetem normálisan és vannak szép ruhácskái, csak amikor a földön fetreng vagy a kutyafuttatóban kergeti az ebet majd a kútnál sarazik akkor szerintem agyérgörcsöt kapnék ha mindezt egy szép, drága, kényes anyagú ruhácskában tenné, arról nem beszélve, hogy nem is a legkényelmesebb viselet játékhoz. Kis szoknya meg szerintem nem kell egy kétévesre amikor mindenre felmászik, nem kell, hogy mindenki a fenekét vagy a pelenkáját nézegesse. A leggings (vagy melegítő mostmár) összeillő felsővel teljesen jó, kényelmes és nem sajnálom. Ha elmegyünk valahova akkor meg úgy divatozik felőlem ahogy csak akar, már most megvan a stílusa.
2020. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szoknyás leggings. Kecske is, káposzta is. ;)
2020. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is szoktam szoknyát vagy kis rudacskát ráadni leggingsszel.

A harisnya mindig lecsúszott, macerás átöltözni tornára és még sorolhatnám.

Oviba kényelmesebb a gyereknek.

2020. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiányzik,kb 8 hónapos volt mikor rájöttem,hogy tök felesleges csini szoknyákat,ruhákat adni rá,mert mászás közben folyton rélépett a térdével,utána meg jött a sarazos,koszos korszak,aztán az ovi ahol szintén nem kimélte a habos babos ruhákat,ezért feladtam. Állnak a szekrényben,évente kétszer elővesszük őket,illetve anyós probálkozik néha ilyet venni. Marad az egyszerűbb,könnyen mosható leggings,vagy teskos pamut ruha,ami jó alternatíva.
2020. okt. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Miután jàrni kezdett elkezdtem ruhácskákat is adni rá

A lányom harisnyában kényelmesebben van, de még nem maga öltözik.

Fiam is szívesen van harisnyában itthon, ( gondolom, ert csak 8 hónapos) nem csúszik le, nem kell igazgatni..

2020. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem hiányzik. Pont a napokban néztem a parkban játszó gyerekeket, és az jutott eszembe, hogy milyen jó, hogy végre praktikusan öltöztetik a kislányokat is, nem keményített, habos-babos ruhákba, amiben kizárólag illedelmesen üldögélni lehetett, mert játékra teljesen alkalmatlan volt.

Az ovis korosztály egyébként általában szereti a szoknyát, de játszótérre egyáltalán nem célszerű viselet, legfeljebb úgy, ha van alatta minimum egy kisnadrág, mert mászókázás közben egyrészt iszonyú zavaró, másrészt meg ha valami, a telibe mutogatott bugyi tényleg ízléstelen, akkor már ezerszer inkább a leggings.

2020. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nagyobbik lányom imádja a ruhákat. Oviban őssze pl harisnya +szoknya kombóban van. Ő az az igazi szoknyás ruhás lány típus. Most épp a hercegnős korszakát éli.

A kisebbik meg majd alakul. Lehet ő leggins fan lesz 🤷‍♀️

2020. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom ruha leggings kombó jár most már nyáron még csak ruhába ,szoknyát utálja.
2020. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

6 éves lányom nyáron szereti a szoknyát. Én kevésbé, mert nagyon nem praktikus játszani. Még futkározni hagyján, de aztán beül a homokozóba. Ha cipőben meg zokniban homokozik is tele van a lábujjai közt homokkal. Na most bele sem akarok gondolni, ha a bugyija megy vele tele. Csúszdázni is kényelmesebb leggingsben, mert a csupasz lábszára tapad a műanyagra és nem csúszik. Mászókán ki van mindene.

A túl hosszú ruhákban meg felbotlik. Városban mászkáláshoz jó egyébként. Csinos és aranyos.

Neki amúgy már újszülött ruhákból is vettem kis fodros-bodrosakat. A hugának már nem, mert tök folosleges, a babának meg kényelmetlen.

2020. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én most is úgy öltöztetem, a maszkulin divat nem befolyásol, sem a kislányom, sem a saját esetemben.
2020. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!