Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen rètegekbe öltoztessem...

Milyen rètegekbe öltoztessem a kisbabàm a kòrhàzbòl valò hazamenèsre tèlen?

Figyelt kérdés
December elejèn fogok szűlni ès nem tudom eldönteni hogy pl.: Body+rugdalòzò+tèli overàl+ takarò elèg e neki vagy sem... harisnyàt semmikèpp sem adnek rà.Autòval fogunk hazamenni, egy 15-20perces ùt lesz.Köszi a segìtsèget.

#ruha #baba #otthon #Öltöztetès
2020. okt. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

-15 fokban biztos jó.

Egyébként a takarótól tekints el.

Ha pedig olyan enyhe tél lesz, mint tavaly, akkor lehet a téli overál is túlzás.

2020. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Igaz nem decemberi lesz a gyerekem csak november közepei, de én egy hosszú és egy rövidujjú rugit pakoltam be (az időjárástól függ, hogy melyiket adom rá), egy kantáros talpas kisgatyát amire megy majd egy kis plüss kardigán plusz egy puha overál és persze vastag sapi. Takarót csak akkor hozatok majd be ha nagyon hideg van. Kb 10-15 perc lesz a hazaút kocsival.
2020. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*bocsi nem rugit akartam írni, hanem bodyt. 2es voltam.
2020. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Februárban jöttünk haza, rövid ujjú body, rugdalózó, zokni, overall, sapka volt rajta. Nem hinném, hogy fázott :D
2020. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Január elején szültem, csecsemősök öltöztették a fiaimat. Rövid body+rugi+overál+vékony sapka+kapucni+takaró volt rajtuk. Takarót külön kérték, hogy legyen.
2020. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Januárban született. Rövid body, hosszú rugdalozó, overál, sapka, kesztyű. Textilpelenka a hordozón, mert havazott. Nem kell ennyire túlöltöztetni...
2020. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!