Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek elviselné magán...

Szerintetek elviselné magán az 1 éves fiam a tipegő hálózsákot ha nincs hozzá szokva?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy ha nem szoktatod hozzá már újszülött korában akkor később nem viselik el magukon. Ez igaz szerintetek? Van valakinek ilyen tapasztalata?

22 fok van. Hosszú body,pizsama nadrág,zokni. Így altatom jelenleg,de néha hidegnek érzem a kezét. Takarót mindig lerúgja.

A body + rugdalózó már nem jó,tavaly így aludt,de akkor még ugye újszülött volt. Most már gyűlölöm ráadni a sok patent miatt. Nem marad meg addig egy helyben.



2020. okt. 24. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

22 fokban böven elég egy pizsama, zokni teljesen fölösleges.

Hálózsákba tenni értelmetlen dolog, mert egyrészt túl meleg, másrészt meg egy kifejezetten meleg szobában minek.

2020. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ne a kezét nézd. Nekem a legnagyobb nyári kánikulában is hideg a kezem/lábam, ez nem jelent semmit.

A 22 fok pedig pont megfelelő, ideális az alváshoz. Ha fázna nyűgös, nyugtalan lenne, gyakran kelne éjjel is.

2020. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsô gyerekm majdnem 2 éves volt, amikor megkapta az elsô kámzsás tipegô hálózsákját, minden gond nélkül aludt benne. Viszont utána már a hagyományos hálózsákban nem tudott, mert - érthetôen - nem tudott úgy mozogni benne.


A kisebbik egész pici korától ilyenben alszik.


Ha lerúgja a takarót, én mindenképp hálózsákra váltanék.

2020. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A tarkóját nézd ne a kezét.
2020. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy igaz. Pont olyan, mint egy naci, sima halozsakról jobban el tudom képzelni, hogy zavarná.
2020. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen kapott a fiam. Gond nélkül alszik benne. De a sima hálózsákot nem viseli el. Tudja, hogy nem fog tudni menni benne, ha akarna, sír, amikor ráadom. Így a sima zsákot is átalakítattam.

Ha a takarót lerúgja, érdemes kipróbálni.

2020. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
22 fokban nagyon túlöltözteted szegényt.
2020. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!