Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tipegő hálózsák alá kell még...

Tipegő hálózsák alá kell még pizsi vagy elég egy body?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de eddig még nem használtunk ilyet.

Lányom 2 éves. Tavaly még rendes hálózsákban aludt, nyáron csak bodyban, most pizsamát adtam rá meg betakartam, de beletekeredik a takaróba és sírva ébred többször is.

Abban reménykedem, hogy egy tipegő alvózsák megoldaná a problémákat.


2020. szept. 30. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni, hogy, milyen vastag, így látatlanban nem lehet erre válaszolni.
2020. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cseppke honlapján van erre útmutató
2020. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, tipegő hálózsákok között is van téli, nyári. A gyerekek sem egyformán izzadósak. Egy izzadós gyereknél a téli alá egy hosszúujjú body elég de egy fázos gyereknél simán mehet alá pizsi. Ha vékonyabbat veszel akkor viszont mindkettőnél kell a pizsi alá. Általában mindenhol ki van írva, hogy hány fokos szobába ajánlják. Az én gyerekem egyébként leveszi ezt is meg az összes hálózsákot hiába vettem meg a legmenőbb mintásakat, ahogy kilépek a szobából már tépi is le magáról, úgyhogy be kell fűteni a szobájában mivel a takarót is letornázza. 🤷‍♀️
2020. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Átmeneti hálózsák (pamut+ polár, bélés nélkül).

Panelban élünk, szóval a hőmérséklet nem igen megy 23 fok alá.

Lányom sokszor olyankor is izzad, amikor én majd' megfagyok.

2020. szept. 30. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez alá az én gyerekemnek a body is sok lenne. 🙈

Most alszik esténként (fűtés nélkül) 23-24 fokban és csak egy pamut pizsi van rajta, takaró nélkül. Én takarózom.

Ez amit leírtál nekünk 20 fokban lenne jó egy rövid ujjú body-val.

2020. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így érzem.

A hőérzete egész más, mint nekünk és a környezetünkben lévő gyerekeknek.

Nem volt még beteg a 2 év alatt, de folyton azt hallgatom, hogy öltöztessem fel jobban, mert megfázik.

2020. szept. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!