Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan öltözteted most fel a...

Hogyan öltözteted most fel a gyereked ha gyalog vagy biciklivel viszed reggel oviba?

Figyelt kérdés
Eddig átmeneti kabát + vékony pamut sapkában vittem meg vastagabb sportcipőben, de most 2 hétig itthon volt betegség miatt. Fél 8 körül ahogy láttam reggel 6 fok volt. Biciklivel 5 percre van az ovi, de már 2 hete is kicsit hideg volt a keze mire odaértünk.

2020. nov. 8. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért baj az, ha kicsit hideg a keze? Nem jelent semmit arra nézve, hogy fázik—e a kezén kívül más. Adj rá cérnakesztyűt, ha kéri!


Póló, hosszú ujjú póló, átmeneti dzseki, alul farmer, őszi sapka (kötött). Ha gyalog.

Ha biciklivel, akkor cérnasapka és rá a bukó (mert a kötöttre nem fér).

Vagy van, amikor softshell overálban megy.

2020. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt en sem értem miért baj ha kicsit hideg a keze. Általában ez a gyerekeket nem ejti úgy kétségbe, mint a felnőtteket. Egyébként adj rá kesztyűt.
2020. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nagyon izzadós és ugye ebbe a koronavírusos időszakban már ha egyet köhög nem lehet vinni, én meg most kezdek dolgozni és már most parázok, hogy tudok így dolgozni. Eddig elég sokszor fázott meg sajnos.
2020. nov. 8. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagyon izzad, miért akarod túlöltöztetni? Pont úgy betegszik meg.
2020. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom túlöltöztetni se, azért tettem fel a kérdést, hogy tanácsot kapjak.
2020. nov. 8. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat csak így nehéz. Pl kabát. De nem mindegy milyen vastag. Egy vastagabb kabát alá csak vékony pulcsit adnék. Vékony kabát alá meg polárt. Plusz sapka. Kb ennyi.
2020. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!