Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használt babaruhákhoz hogy...

Használt babaruhákhoz hogy juthatnék ingyen, ha nem vagyok rászoruló?

Figyelt kérdés

Meg tudnánk venni újonnan (nem a méreg drágákat, de pl. H&M), de úgy gondolom felesleges. Nekünk jó a használt is, de azért legyen igényes, jó anyagú.

Rengeteg hulladék, erőforrás, pénz a sok új gönc, nem akarom ezt támogatni.

Most 80-as ruhákat hord a lányom, van amit örökölt, van amit netről szedtem össze. Lehet valahonnan ingyen /olcsón szép kis ruhákat venni?


Nem gáz, hogy nem vagyunk rászorulók?


2020. nov. 11. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Innen rendeltem:

[link]

2020. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ott ahol te odaadod ingyen a ti ruháitokat. lehet tudtok cserélni.
2020. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Én pl az ovis méretektöl felfelé adtam el mindent amit tudtam mert nekem is kellet pénz.
2020. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ingyen csak úgy nem fog adni egy idegen, szerintem.

Viszont tényleg brutál néhány anyuka.. olyan árakat elkérnek egy használt ruháért, amit leakciózva megvennék annyiért...


Én helyi facebook csoportokban szoktam vásárolni.

Hibátlan ruhákat veszek csak, pólókat 4-500, melegítőket 6-700, farmereket kb 1000 ft-okért.

2020. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!