Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használt babaruhákhoz hogy...

Használt babaruhákhoz hogy juthatnék ingyen, ha nem vagyok rászoruló?

Figyelt kérdés

Meg tudnánk venni újonnan (nem a méreg drágákat, de pl. H&M), de úgy gondolom felesleges. Nekünk jó a használt is, de azért legyen igényes, jó anyagú.

Rengeteg hulladék, erőforrás, pénz a sok új gönc, nem akarom ezt támogatni.

Most 80-as ruhákat hord a lányom, van amit örökölt, van amit netről szedtem össze. Lehet valahonnan ingyen /olcsón szép kis ruhákat venni?


Nem gáz, hogy nem vagyunk rászorulók?


2020. nov. 11. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Tehát meg tudnád venni az újat de a használt is ingyen kene? Csak en nem ertem a logikát? Akkor menj turkálóba, market placere és vegyél használtat. Mindenki jól jár.

Ismerősöktől lehet egyébként ingyen szerezni sokszor, ha nincs kedvük eladással bajlódni.

2020. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Én se vagyok raszoruló, söt, de használt ruhakat veszek, mert semmi értelmét nem làtom az újnak, plusz így óvom az eröforrásokat, hosz nem kell új ruhát legyártani.


De ingyen nemigen fogja neked odaadni senki a ruhát. Menj el turiba, keress a neten, 2-300 forintokért van minden.

2020. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj ezzel az anyukával...neki pont az a gondja, hogy nem tidja hova tenni a ruháit:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babar..

2020. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Fizetek is érte szívesen, 2-300 forintokat. Inkább azt látom, hogy szinte azonos áron adják el, mint újonnan meg lehet kapni. Néha ki lehet fogni jó kis csomagokat olcsón, csak nehéz levadászni.

És igen, megvehetném újonnan, de ingyen szeretném elsősorban. Pont olyanoktól, akiknek nincs szükségük a pénzre, de továbbadnák. Csak ugye ki az aki inkább nekem adná, mint rászorulónak? Nem akarom elorozni.

2020. nov. 11. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
1-2 lépéssel előttetek járó barátoktól, családtól, ismerősöktől. A gyerekeim ruháinak a fele ilyen, a legtöbbet egy kollegámtól kapom, de az egyik szomszéd pár is ad néha. A kinőtt fiúruhákat egy régi barátnőmnek, a lányruhákat egy másik kolleganőmnek adom tovább szintén ingyen (egyiknek fia van, másiknak lánya). Eladni még soha nem adtam el ruhát, nem vesződök vele, meg nekem tetszik is ez az ingyen továbbadós lánc. Nem csak ruhákkal amúgy, néha játékokkal is, és a babaöbölt is ingyen kaptam és adtam tovább.
2020. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Keresni nehéz, mert meghirdetik, hogy ingyenes, 100Ft, közben egy rugdalózó 1200Ft, annyiért újonnan lehet kapni.

Egy ismerősöm van, neki kisfia van, onnnan kapunk sokat. Ami nem kifejezetten nagyon fius, azok mind jók.

2020. nov. 11. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj hogy a 80 és felfelé méret már elegge legyalazott tud lenni. A fiam is azt hordja. Kúszik-mászik, koszolodik. És ezt a méretet tovább is hordja, mint a kicsiket. Ezeket már nem tudom olyan szép állapotban eltenni majd mint a kisebb méreteket. Szoval en innen fölfelé már nem számolok használt ruhával.
2020. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk van egy turkáló, ahol kéthetente szombaton 49 ft a ruhák kilója. Az már majdnem ingyen van. Szerintem keress hasonlót a ti városotokban.
2020. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Én néha a ruhadalváról rendelek, ott van új és használt is.
2020. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ruhafalva, bocsi 😀
2020. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!